Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
İstanbul Sanayi Odası, “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması-2023” Sonuçlarını Açıkladı
 
SARAY, ISO 500’de 266. Sırada Yer Aldı
 
Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı Açıklandı..
 
Türkiye Devler Liginde Arslan Alüminyum A.Ş. 2023 Yılı Kuruluş Sıralamasında 244’üncü Sıradan Yer Al
 
Astor Enerji A.Ş. İso 500 Listesi’nde 41 Basamak Yükseldi
 
Yatırım Devi Kenan Metal A.Ş. Alüminyum Billet Üretim Kapasitesini İki Katına Çıkaran Yatırım Anlaşm
 
Kalite ve Güvenin Simgesi: Akpa Alüminyum
 
KALYON PV Türkiye’nin İlk Karbon Nötr Güneş Paneli Üreticisi
 
http://www.caliskanaluminyum.com

https://www.carramimari.com/

https://www.kaban.com.tr/

https://birmilyonnokta.com/amp/firmalar/plaser-insaat

http://www.sienka.com.tr/

https://eminaluminyum.com.tr/

http://www.selsil.com

Toplam Ziyaret : 21371076
   Haberler ET: 28-05-2024 Yazdır   Tavsiye Et
Yavuzlar Alüminyum A.Ş. Solarex İstanbul 2024 Fuarına Damgasını Vurdu.

Alüminyum Ekstrüzyon Sektörünün Yatırım ve Üretiminin Lider Kuruluşlarından Yavuzlar Alüminyum A.Ş. Solarex İstanbul 2024 Fuarına Damgasını Vurdu.


4-6 Nisan 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde 2, 3, 4, 5, 6, 7 ve 8. Salonlarda düzenlenen Solarex İstanbul Fuarı, sektör profesyonellerini bir araya getiren ve güneş enerjisi alanındaki son gelişmeleri gözler önüne seren başarılı bir buluşmaya imza attı. Solarex İstanbul, güneş enerjisi teknolojileri ve depolama çözümleri alanında Türkiye’nin ilk ve tek ihtisas fuarı olma özelliğini taşıyor. Bu sene de bu özelliğini koruyan fuar, sektörün önemli aktörlerini bir araya getirerek önemli bir platform görevi gördü. Fuar, toplam 502 katılımcıya ev sahipliği yaptı. Bu katılımcıların 377’si yurt içi, 125’i ise yurt dışı firmalardan oluştu. Fuarı 43.758 sektör profesyoneli ziyaret etti. Bu sayılar, fuarın sektördeki ilgiyi ve önemini açıkça gösteriyor.


Solarex İstanbul Fuarı, Türkiye’de faaliyet gösteren güneş enerjisi üreticileri için önemli bir platform görevi gördü. Üreticiler, fuarda ürün ve hizmetlerini tanıtma, yeni pazarlarla tanışma ve marka bilinirliklerini artırma imkanı buldular. Voli Fuar’ın sektördeki deneyimi ve başarıları da fuarın başarısında önemli rol oynadı. Hızla artan nüfusu ve avantajlı coğrafyası ile Türkiye, güneş enerjisi yatırımları için oldukça çekici bir ülke konumunda. Son yıllarda güneş enerjisi sektöründe yaşanan gelişmeler ve sektördeki dayanışma da bu alana olan ilgiyi artırıyor. Solarex İstanbul Fuarı, bu gelişmeleri yakından takip etme ve sektörün geleceği hakkında bilgi edinme imkânı sundu. Fuar kapsamında düzenlenen paneller ve konferanslar da sektöre önemli katkılar sağladı.


Türk alüminyum ekstrüzyon sektörünün öncü firmalarından ve kurumsal altyapısıyla üretim ve yatırımda lider konumda bulunan Yavuzlar Alüminyum A.Ş., Solarex İstanbul Fuarı’nda ziyaretçilere yenilikçi ürünlerini ve çözümlerini sunma imkanı buldu.


Yavuzlar Alüminyum A.Ş., 1990 yılından beri alüminyum sektöründe faaliyet gösteren, Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden biridir. Şirket, alüminyum profil ve güneş enerjisi çözümleri alanlarında uzmanlaşmış olup, Gebze/Kocaeli’de bulunan modern tesislerinde üretim yapmaktadır. 1990 yılında elektrostatik toz boyama ile alüminyum sektörüne adım atan Yavuzlar Alüminyum A.Ş.,1996 yılında 800 tonluk ekstrüzyon presini devreye alarak profil imalatına başlamıştır. 2000’li yılların başında 1600 tonluk pres ile üretim kapasitesini 3.600 ton/yıla çıkaran Yavuzlar Alüminyum A.Ş., yatırımlarına ara vermeden devam ederek, bugün sektörün öncü firmalarından biri haline gelmiştir.


Gebze/Kocaeli’de kurulu 18.000 m2 kapalı tesiste faaliyet gösteren Yavuzlar Alüminyum A.Ş., 3 adet alüminyum ekstrüzyon pres hattı ile yıllık 25.000 ton alüminyum profil üretimi, 5.000 ton/yıl eloksal kaplama kapasitesi, 7.000 ton/yıl elektrostatik toz boyama kapasitesi, 750 adet/yıl kalıp üretim kapasitesi sahibi tam entegre bir kuruluştur.Türkiye’nin en büyük güneş enerji profil ve konstrüksiyon profilleri üreticileri arasında yer alan Yavuzlar Alüminyum A.Ş., Güneş enerjisi ile ilgili tüm alanlarda faaliyet gösteren firmalar arasında önemli bir global oyuncu olmak, Dünya markalarının tercih ettiği üretici konuma gelmek için yatırımlarına aralıksız devam etmektedir.


Ar-Ge ve insan kaynağına önem veren Yavuzlar Alüminyum A.Ş., özellikle mekanik işlem yatırımları konusunda her geçen gün hizmet kalitesinde markasını zirveye taşıyan ayrıca makine ve ileri teknoloji bölümlerine de ciddi yatırımlar yaparak, yüksek nitelikli ürünlerin üretilmesini ve ihracat pazarlarında kullanımını sağlayarak sektördeki öncü rolünü pekiştirmektedir.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

https://win-eurasia.com/tr

http://www.aypen.com.tr

http://www.kurtoglualuminyum.com

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .