Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
İstanbul Sanayi Odası, “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması-2023” Sonuçlarını Açıkladı
 
SARAY, ISO 500’de 266. Sırada Yer Aldı
 
Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı Açıklandı..
 
Türkiye Devler Liginde Arslan Alüminyum A.Ş. 2023 Yılı Kuruluş Sıralamasında 244’üncü Sıradan Yer Al
 
Astor Enerji A.Ş. İso 500 Listesi’nde 41 Basamak Yükseldi
 
Yatırım Devi Kenan Metal A.Ş. Alüminyum Billet Üretim Kapasitesini İki Katına Çıkaran Yatırım Anlaşm
 
Kalite ve Güvenin Simgesi: Akpa Alüminyum
 
KALYON PV Türkiye’nin İlk Karbon Nötr Güneş Paneli Üreticisi
 
http://www.caliskanaluminyum.com

https://www.carramimari.com/

https://www.kaban.com.tr/

https://birmilyonnokta.com/amp/firmalar/plaser-insaat

http://www.sienka.com.tr/

https://eminaluminyum.com.tr/

http://www.selsil.com

Toplam Ziyaret : 21370504
   Haberler ET: 29-05-2024 Yazdır   Tavsiye Et
Bor Alüminyum A.Ş. NAHB International Builders’ Show® (IBS) Fuarını Başarıyla Tamamladı.

Alüminyum Profil Üretiminin Güçlü ve Kurumsal Yüzü Bor Alüminyum A.Ş. NAHB International Builders’ Show® (IBS) Fuarını  Başarıyla Tamamladı.


Dünyanın En Büyük İnşaat Buluşması olan NAHB International Builders’ Show® (IBS), hafif inşaat sektörünün küresel sahnesinde yılda bir kez gerçekleşen dev bir platformdur. 2024 yılında 100’den fazla ülkeden yaklaşık 70.000 ziyaretçiyi ağırlayan fuar, sektörün en büyük ve en önemli etkinliklerinden biri olma özelliğini taşımaktadır.


IBS, yalnızca bir fuardan öte, konut inşaatı sektörünü birbirine bağlayan, eğiten ve geliştiren bir platformdur. Yeni ürün lansmanları, inşaat demoları, sektör liderlerinin sunduğu sunumlar, atölye çalışmaları, panel tartışmaları ve daha fazlası ile IBS, sektördeki en son trendleri ve gelişmeleri takip etmek için ideal bir ortamdır.


Her yıl yüzlerce yeni ürün ve hizmetin lansmanının yapıldığı IBS, yeniliğin ve değişimin nabzını tutan bir merkezdir. Önde gelen üreticiler ve tedarikçiler, en yeni ürünlerini sergileme ve potansiyel müşterilerle etkileşim kurma imkanı bulurken, katılımcılar da sektördeki en yeni gelişmeleri keşfetme ve ihtiyaçlarına en uygun çözümleri bulma şansı yakalar.


IBS’ye Katılmak Sektördeki en son trendleri ve gelişmeleri takip etmeyi, yüzlerce yeni ürün ve hizmeti keşfetmeyi, potansiyel müşterilerle ve iş ortaklarıyla bağlantı kurmayı, sektör liderlerinden bilgi ve ilham almayı ve firmanızı tanıtmayı olanaklı hale getirir. Bu sene gerçekleşen IBS’de ülkemizden yükselen küresel bir oyuncu olduğunu her fırsatta gösteren Bor Alüminyum A.Ş. yüksek performanslı bir katılımla temsil edildi.


Fuar sürecini kusursuz bir şekilde tamamlayarak sektörün öncü gücü olduğunu bir kez daha kanıtlayan Bor Alüminyum A.Ş. başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Türkiye’nin en büyük ikinci 500 kuruluşu sıralamasında fırtınalar estirerek 5. sıraya yükselen ve Fortune 500 listesinde Türkiye’nin en büyük şirketleri sıralamasında 413. sıraya giren Bor Alüminyum A.Ş. ülkemizin geleceğini inşa eden aktörler arasındaki yerini sağlamlaştırıyor.Alüminyum ekstrüzyon profil ve hammadde üretiminde saygın bir dünya firması haline gelen Bor Alüminyum, ortak akıl, disiplin ve becerisini planlı yatırımlarla geleceğe taşıyor. Sürdürülebilir enerjiye yatırım yapan Bor Alüminyum A.Ş. çevreye duyarlı üretim anlayışı ile de sektöre öncülük ediyor. 5”, 7” ve 9” presleri, eloksal hattı, yatay boyahanesi ve mekanik işlem merkezi ile son teknolojiyi kullanan Bor Alüminyum A.Ş. , çeşitli sektörlerdeki alüminyum profil kullanıcılarının ihtiyaçlarını ve son kullanıcıların taleplerini de göz önünde bulundurarak yüksek kalitede profil imalatı gerçekleştirmektedir.


Sürdürülebilir yatırımlar, ortak akıl ve disiplin, teknolojiye yatırım ve çevreye duyarlılık, Bor Alüminyum’un başarılarının temelini oluşturmaktadır. Bor Alüminyum A.Ş. 70.000 m2 arazi üzerine kurulmuş, 40.000 m2 kapalı alanda yıllık 30.000 ton alüminyum profil, yıllık 50.000 ton kapasiteli billet döküm tesisiyle müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. 2024 yılının mayıs ayında ise, dikey boyahane tesisini devreye alacaktır.  Şu anda dünyanın bir çok ülkesine profil ve billet ihracatı yapan Bor Alüminyum A.Ş. geliştirdiği akılcı yatırım politikaları ve planlı, disiplinli üretim sistemiyle, aynı misyon ve vizyonla ülke ekonomisine katma değer sağlamaya devam edecektir.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

https://win-eurasia.com/tr

http://www.aypen.com.tr

http://www.kurtoglualuminyum.com

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .