Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

http://bit.ly/2Jwo6AT

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12591696
   Projeler Tüm Yapı’dan İstanbul’a Yeni Gözde PORTA VADİ ET: 22-05-2018 Yazdır   Tavsiye Et


2005 yılında Zekeriyaköy’de Doğa Evleri projesini ve 2011 yılında ise Hasdal’da yer alan Finanskent projesini hayata geçiren Tümyapı, İstanbul’un yeni gözdesi olan Kağıthane Cendere Caddesi’nde Porta Vadi projesinde ofis, rezidans ve mağazaların yüzde 80’inin satıldığını açıkladı. 165 milyon TL yatırım ile hayata geçirilen Porta Vadi projesinde teslimatlar 2019 yılı mayıs ayında gerçekleşecek.


İstanbul’un en işlek ve merkezi caddelerinden biri haline gelen Cendere Caddesi üzerinde yer alan Belgrad Ormanıve Sadabat Deresi’ne komşu olan Porta Vadi,  konut, ofis ve mağaza karma projesi olarak Mayıs 2017 başında satılmaya başlandı. Levent ve Maslak’a 2 dakika mesafede bulunan Porta Vadi projesi, Haliç-Kemerburgaz Dekovil Hattı, Dolmabahçe-Ayazağa Karayolu Tüneli, Hasdal-Ümraniye Tüp Geçidi, Havaray ve Metro gibi ulaşım akslarının yanı başında yer alıyor. Ayrıca proje, Türk Telekom Stadyumu, alışveriş, kültür ve sanat merkezlerine yakınlığıyla da dikkat çekiyor.


Satışlarla ilgili açıklamalarda bulunan  Tümyapı Yönetim Kurulu ÜyesiUygar Kahaoğlu şunları söyledi: “Porta Vadi projesinin lansmanını yaptığımız Ocak ayı başında toplam 76 konut, 166 ofis ve 20 mağaza bulunuyordu. Şubat ayının sonlarına geldiğimiz bugünlerde toplam projemizin yüzde 80’ini satmış bulunmaktayız. Tüketicilerimizin yüksek teveccühüne teşekkür ediyoruz.  2019’un Mayıs ayında teslim edilecek olan projemizde kalan yüzde 20 yapı stoğumuzunmetrekareleri 95’den 310’a kadar ulaşan konutların fiyatları 920 bin TL’den başlarken,metrekareleri 114’den 2.000’e kadar ulaşan ofislerin fiyatları  1,5 milyon TL’den, metrekareleri 113’den 873’e kadar ulaşan mağazaların fiyatları ise 666.700 amerikan dolarından başlamaktadır”


Porta Vadi projesinde 30 Mayıs 2018 tarihine kadar 90 Ay 0faiz fırsatı ile peşin alımlarda ise yüzde 10 indirim ve şirket bünyesinde 30 ay vade % 20 peşinat seçeneği sunuluyor.


 

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .