Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

http://bit.ly/2Jwo6AT

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12591635
   Projeler ABD vatandaşı yapan proje’nin Türkiye’de satışı başladı ET: 20-07-2018 Yazdır   Tavsiye Et


Yurtdışı emlak fonu yatırımı konusunda yeni nesil gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren, yüzde 100 Türk şirketi VESTA GLOBAL, GreenCard ve Golden Visa alımını sağlayan gayrimenkulleri Türk yatırımcı ile buluşturuyor.Amerika’da hayata geçirilen Thompson Hotel San Antonio EB-5 projesinin Türkiye temsilcisi olan şirket, projenin Türkiye satışını yapıyor.


Yurtdışı yatırımlar ve oturma izni programları ile müşterilerine uygun gayrimenkul yatırımının bulunmasından, hukuki süreçlere ve oturma izninin alınmasına kadar tüm evrelerde danışmanlık hizmeti veren VESTA GLOBAL, ABD ve Avrupa vatandaşlığı sağlayan gayrimenkulleri Türk yatırımcıya sunuyor. Houston’da hayata geçirilenThompson Hotel San Antonio EB-5 projesinin Türkiye temsilcisi olan şirket, önümüzdeki günlerde projenin Türkiye lansmanını yapacak.


Bugüne kadar 10’un üzerinde projenin tam kapsamlı pazarlama ve satış faaliyetlerini üstlendiler


Sektörün 15 yıllık deneyimli isimleri TeutaNarazan veV.Armağan Akyüz tarafından kurulan VESTA GLOBAL,ayrıca inşaat ve yatırım firmalarına yurt içi ve yurtdışındaki gayrimenkul projelerinde, projenin geliştirilmesinden, pazarlama ve satış danışmanlığına, yurtdışı satış kanallarının oluşturulmasına kadar anahtar teslim çözümler de sunuyor.  ABD, İngiltere, Almanya, İspanya, Portekiz ve Yunanistan başta olmak üzere global boyutta hizmet veren VESTA GLOBAL, Varyap’ın Atina’daki ilk yatırımı olan “VaryapAkropoli” projesinin de bütün Satış ve Pazarlamasını yürütüyor.Bugüne kadar 10’un üzerinde projenin tam kapsamlı pazarlama ve satış faaliyetlerini üstlenen şirket, gayrimenkul sektörüne yeni bir bakış açısı getirdi.


Narazan;“GreenCard ve Golden Visa’da yüzde 100 başarı oranı sağladık”


Bugün dünyanın birçok farklı kentinde müşterilerine hizmet verdiklerini belirten VESTA GLOBAL Kurucu Ortağı TeutaNarazan, “Şirket olarak iki alanda hizmet veriyoruz; bunlardan ilki ticari ve bireysel gayrimenkul yatırımları ikincisi ise yatırım yolu ile başvurulan oturma izni ve vatandaşlık başvuruları. Bu kadar çeşitli ülke ile bağlantıyı sağlayan tek Türk şirketi olma özelliği taşıyoruz. VESTA GLOBAL olarak sunduğumuz hizmet gayrimenkul satışı sonrasında ya da yatırım yapıldıktan sonra bitmiyor. Yatırımcılarımıza verdiğimiz hizmetler uzun yıllardır devam ediyor. Farklı disiplinlerden edindiğimiz deneyimi ve yeni nesil sürdürebilir gayrimenkul danışmanlık anlayışı ile birleştirerek, GreenCard ve Golden Visa için yatırım yapan müşterilerimiz arasında bugüne kadar yüzde 100 başarı oranı ile dönüş aldık” dedi.


Narazan; “EB-5 vizesine Avrupa’da en fazla yatırım Türkiye’den yapılıyor”


Türkiye’den yurtdışına yatırım yapanların sayısı gün geçtikçe arttığının altını çizen Narazan, “Türk yatırımcıların en çok tercih ettiği ülkelerin başında Yunanistan, Portekiz ve İspanya geliyor. Çünkü bu ülkeler 2012 yılında açıkladıkları Golden Visa programları ile gayrimenkul yatırımı yapanlara aynı zamanda oturma ve çalışma izni, gerekli koşullar sağlandığında ise vatandaşlık hakkı tanıyor. Hem ülkelerin yakınlığı hem ülkede aynı anda geniş haklara sahip olma fırsatından yararlanmak isteyen Türk sayısı oldukça yüksek. Örneğin, Portekiz’e en çok yatırım yapan ülkeler arasında Türkiye 2’incisırada yer alıyor. Dünya genelinde ise en çok Çinliler ve Brezilyalılar yatırımcı vizelerine başvururken EB-5 vizesine Avrupa’da en fazla yatırım Türkiye’den yapılıyor. Son 1,5 yıldır Türkiye’de düşen emlak fiyatlarının aksine akıllı yurtdışı yatırımları ile yüksek kira getirisi elde etmek çok mümkün. Golden Visa ülkelerinde Euro ile kira getirisine artı olarak birçok farklı avantaj var” şeklinde konuştu.


 


 

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .