Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
İstanbul Sanayi Odası, “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması-2023” Sonuçlarını Açıkladı
 
SARAY, ISO 500’de 266. Sırada Yer Aldı
 
Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı Açıklandı..
 
Türkiye Devler Liginde Arslan Alüminyum A.Ş. 2023 Yılı Kuruluş Sıralamasında 244’üncü Sıradan Yer Al
 
Astor Enerji A.Ş. İso 500 Listesi’nde 41 Basamak Yükseldi
 
Yatırım Devi Kenan Metal A.Ş. Alüminyum Billet Üretim Kapasitesini İki Katına Çıkaran Yatırım Anlaşm
 
Kalite ve Güvenin Simgesi: Akpa Alüminyum
 
KALYON PV Türkiye’nin İlk Karbon Nötr Güneş Paneli Üreticisi
 
http://www.caliskanaluminyum.com

https://www.carramimari.com/

https://www.kaban.com.tr/

https://birmilyonnokta.com/amp/firmalar/plaser-insaat

http://www.sienka.com.tr/

https://eminaluminyum.com.tr/

http://www.selsil.com

Toplam Ziyaret : 21370194
a
   Roportajlar
Oğuzhan Alüminyum Doğ. İnş. Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Aydın HAZAR – Yurtiçi Satış Direktörü Dur durak bilmeden çalışmamız ve sahada daha çok enerji harcamamız gerekiyor.
Sırma Metal Alüminyum San ve Tic Ltd Şti. Mustafa Yasin AKGÜL- Yönetim Kurulu Yaşanan gelişmeler ister istemez yapılan fuarı olumsuz etkiledi.
İLHAN KAHRAMAN - Genel Müdür Firma Sayısı Artarken Üretim Hacmi Güçlü Şekilde Yükselemiyor…
Alüminyum Tanıtım Grubu - ATG İLHAN KAHRAMAN - Genel Müdür Bir Sektörün Güçlü Geleceği ve Karanlığa Taşınan Yönü
Arslan Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş. Mehmet ARSLAN – Yönetim Kurulu Başkanı Alüminyum ekstrüzyon sektörünün güçlenmesi için öncelikle terbiyelenmesi lazım.
Uzuner Alüminyum Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Necmi UZUNER - Yönetim Kurulu Başkanı Hep mücadeleci insanların dünyasında yaşamak ve çalışmak istedim.
Akpa Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş. Turgut ÇALIŞKAN – Satış Direktörü Sektörde sadece profesyonellik ve kurumsallık üzerine yoğunlaşmanız bazen yeterli olmuyor.
Okyanus Alüminyum A.Ş. Özer YILMAZ – Yönetim Kurulu Üyesi Alüminyum geleceğin metali olduğunun en büyük kanıtı yüzlerce sektörde kullanılıyor olması.
Yavuzlar Alüminyum Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Nusret YAVUZ Genel Müdür Ekonomide En Önemli Parametre, Bana Göre Arz Talep Dengesidir.
Özak Alüminyum Ekstrüzyon Ali KESKİN – Yönetim Kurulu Başkanı Zaman Doğru ve Profesyonel Firmaların Güçlü Geleceğine Çok Yakında Şahitlik Edecek.
Fabrika Müdürü Mustafa Uslu Karpen – Kar Alüminyum Türkiye ve Dünya için Üretiyor.
Sırma Metal Alüminyum San ve Tic Ltd Şti. Abdullah AKGÜL - Mustafa Yasin AKGÜL Yüzlerce Sektörün İçerisinde Alüminyum Sektörünün Çok Önemli Bir Yeri Var.
Areks Alüminyum San. ve Tic. Ltd. Şti. Mehmet SEVİM – Yönetim Kurulu Başkanı Önümüzdeki dönem bu işi mesleki anlamda yapan kurumsal kuruluşlardan oluşacak.
Gürsan Alüminyum İmalat Sanayi Ltd. Şti. Muammer GÜRZ – Genel Müdür Yardımcısı Gürsan Alüminyumu bugün ön plana çıkaran en önemli değerAr-Ge’ye yapılan yatırımdır.
Dulda merdiven Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı EMİN KAYA Mahallemdeki ve çevremdeki insanlarla uğraşmak hiçbir zaman derdim olmadı.
Alüminyum Tanıtım Grubu - ATG İLHAN KAHRAMAN - Genel Müdür Geleceğin Metali Alüminyum Şekilleniyor
Alüminyum Tanıtım Grubu - ATG İLHAN KAHRAMAN - Genel Müdür Kazandık Derken Kaybettiğimiz Bir Döneme Geçiyoruz…
DÖRT EL KALIP VE MAKİNA SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ. Hüseyin KARABACAK Firmalar bireysel düşünen bir yapıya dönüştüğü ve bir girdabın içine düştükleri için herkes ayakta k
Alüminyum Tanıtım Grubu - ATG İLHAN KAHRAMAN - Genel Müdür Küresel Pazarın En Önemli Rekabetçi Sektörü Olabiliriz!
Alüminyum Tanıtım Grubu - ATG İLHAN KAHRAMAN - Genel Müdür Katmadeğer gerçeği rafa kalkmamalı…
DÖRT EL KALIP VE MAKİNA SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ. Hüseyin KARABACAK Alüminyum ekstrüzyon firmalarının daha az maliyetle daha çok imalat yapmaları en büyük hedefimiz.
Orgadata Yazılım – Logikal Umur Ahmet DUYMAZ Genel Müdür  Bu bilgi birikimi, potansiyel ve üretim kapasitesiyle bizim yerli firmalarımızın çevre ülkelere ve
Gürsan Alüminyum İmalat Sanayi Ltd. Şti. Muammer GÜRZ Genel Müdür Yardımcısı Gürsan Denildiğinde Akla Kalite Gelsin İstiyoruz
Areks Alüminyum San. ve Tic. Ltd. Şti. Mehmet SEVİM – Yönetim Kurulu Başkanı Kuruluş aşamasından bugüne kadar doğru yolu izlemiş, kurumsal ve bu işin geleceğine yatırım yapan bi
Okyanus AlüminyumSanayi ve Ticaret A.Ş. Murat METAN- Genel Müdür Yardımcısı Firmamız Gibi Kendi Öz Sermayelerini Kullanan Firmalar Kriz Döneminden Güçlenerek Çıkacaktır..
Windoform Kapı Pencere Aksesuarları Sanayi Ticaret Ltd. Şti. Aydın YÜKSEL – Genel Müdür Dünyada bilinen iyi bir marka olarak ön plana çıkmak istiyoruz
Oğuzhan Alüminyum Doğ. İnş. Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Harun Kılıç Oğuzhan Alüminyum firmasının bilinirliğini tüm dünyaya yaymak istiyoruz…
ÖZÇELİK MAKİNA SANAYİ TİCARET A.Ş Volkan BİÇER – Satış ve Pazarlama Direktörü İhracat Yaptığımız 5 Kıtanın Tümünde Bir Türk Firması Olarak Önemli Bir Marka Değerine Sahibiz...
Alüminyum Tanıtım Grubu - ATG İLHAN KAHRAMAN - Genel Müdür Geleceğe Odaklanamadığımız İçin Geriye Düştük.
Kemah GROUP – ALBOND Rıdvan BALIKÇI – Genel Müdür Albond’un hak ettiği dünya markası olma yolundaki yarışında güçlü durması için gereken tüm gayreti g
 < Önceki
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
  Sonraki

 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

https://win-eurasia.com/tr

http://www.aypen.com.tr

http://www.kurtoglualuminyum.com

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .