Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

http://bit.ly/2HpCrhk

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12311959
   Roportaj Solmaz Metal / Genel Koordinatör  Burhan GÜRELİ ET: 07-07-2017 Yazdır   Tavsiye Et
Cephesini farklı görmek isteyen herkes bizim hedef kitlemiz.
 

Solmaz Metal, Fuardaki en hareketli stantlardan birine sahip firmalarımızdan biri. Ürün yelpazesindeki çeşitliliği, sektörün birçok dalını besleyen üretimleriyle öncü firmalardan biri olan Solmaz Metal’in Fuardaki yetkililerinden Sayın Burhan Güreli’ye mikrofonumuzu uzattık. Biz aklımızdakileri sorduk,  Burhan Bey yanıtladı. 

1-Sizi tanıyabilir miyiz


Adım Burhan Güreli, 2004 yılından beri sektörün içerisindeyim. Solmaz Metal’le yollarımızın kesişmesi bir yıl önce oldu. Burada Genel Koordinatör olarak çalışıyorum. Ön Lisansımı KTÜ’de Lisans eğitimimi ise Anadolu Üniversitesinde tamamlandım. 


2-Fuarınız nasıl geçiyor? Biraz bizi bilgilendirir misiniz?


Fuar, firmamız için çok hareketli geçiyor. Umarım dönüşler de bu kadar hareketli olur. Ülkemizin son bir yılda siyasi ve ekonomik olarak atlattığı badireler göz önünde bulundurulursa bence başarılı bir fuar oluyor.


3-Firmanız hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?


Solmaz Metal, metalin her türlüsünü işleyip şekillendirebilme becerisine sahip bir firmadır. Bu becerisi sayesinde ağırlıklı olarak yapı sektörüne yönelik çeşitli sektörlere hizmet veren bir firma haline gelmiş durumda. Geniş makine parkuru ve teknik kadromuz sayesinde müşteri taleplerine hızlı ve en doğru çözümler sunarak cevap veren bir firmayız. Makine alt yapısı en son teknoloji makinalardan kurulu, imalat konusundaki uzman kadrosu ile ikincil cephe sistemleri ile ilgili geniş bir ürün yelpazesinde hizmet vermekteyiz. Geliştirdiğimiz tüm sistemlerde en yüksek kalite materyaller kullanarak, en yüksek kalite standartlarında üretim yapmaktayız. Bizim sektörde öne çıkan yanlarımızdan biri de bu. Üretimlerimizde alüminyum, bakır, paslanmaz, bronz, pirinç, corten ve titanyum çinko gibi materyaller kullanılmaktadır. Tasarımlarımızın estetik ve ergonomik olması da sektörde tercih edilme nedenlerimizden biridir. Hem projelerimizin başlangıç aşamalarında geliştirdiğimiz detaylı çözüm önerileri hem de müşterilerimizi memnun edecek proje maliyetleri ile avantajlar sunmaktayız. 


4-Fuara hangi ürünlerle katıldınız, öğrenebilir miyiz?


Ağırlıklı olarak hareketli ve sabit güneş kırıcı sistemler ve cephe panelleri ile katıldık. Cephe panellerimiz ise cepheleri daha dinamik hale getirecek şekilde tasarlandı. Ayrıca bu sene ARGE çalışmamız olan XY açılır sistemimizi de sergiledik.  Sistemimiz ziyaretçilerimizin yoğun ilgisini çekti. Umarım kısa zamanda bir cephede uygulayabiliriz.


5-Fuarda özellikle ön plana çıkardığınız ürününüz ve hedef kitlesi hakkında bilgi alabilir miyiz?


Cepheler artık çok sıradan bence, daha hareketli ve dinamik cephelere ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden hareketli ve değişik formlu güneş kırıcı panellerimizi öne çıkartmaya çalıştık. Belli bir hedef kitlesi yok aslında, cephesini farklı görmek isteyen herkes bizim hedef kitlemiz.


6-Katılmış olduğunuz İstanbul Yapı 2017 fuarı hedef ziyaretçi ve ürüne yönelik talep doğrultusunda beklentilerinizi karşılıyor mu?


Bizim fuara katılırken beklentilerimiz aslında çok farklı yönde oluyor. Biz işin maddi boyutunda değiliz, daha çok mühendislik kısmındayız. Firmamızın neler yapabileceğini gösterebilmek, meslektaşlarımızı daha iyi şeyler yapmaya zorlamak gibi hedeflerimizi gösterebilmek amaçlı giriyoruz. Ama genel olarak bakıldığında bizim için iyi bir fuardı. Umarım tüm firmalar için güzel geçmiştir.


7-2017 yılı Türkiye’sinden bahseder misiniz? Firmanızın hedef ve beklentileri bu yıl için ne yönde olacak?


2017 yılının ilk yarısını tamamladık sayılır. Kötü denilemez ama mükemmel de değil, ama ben bu yıldan ve önümüzdeki yıllardan çok umutluyum. Her şey çok daha iyi olacak gibi gözüküyor, Dünya Bankasının ülkemiz için büyüme oranı tahminini de 0,5 artırdığını düşünürsek her şey yoluna girecek gibi gözüküyor. Umarım sürekli gelişen, sürekli üreten ve sürekli büyüyen bir ülke olarak yolumuza devam ederiz.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .