Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

http://bit.ly/2HpCrhk

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12312018
   Roportaj dormakaba Kapı ve Güvenlik Sistemleri / Pazarlama Müdürü  Cihan GÜLBİTER ET: 07-07-2017 Yazdır   Tavsiye Et
Dormakaba olarak katıldığımız bu ilk fuarımızda firmamıza ve yeni ürün gamımıza olan ilgiden me
 

1-Sizi tanıyabilirmiyiz?


Merhabalar, ben Cihan Gülbiter. Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun olduğumda dormakaba’da çalışmaya başladım, yaklaşık 10 yıl oldu ve son 3 yıldır Pazarlama departmanının başındayım. 


2-Fuarınız nasıl geçiyor biraz bizi  bilgilendirir misiniz?


Fuarımız dolu dolu, güzel ve verimli geçiyor. DORMA ve Kaba firmalarının birleşmesinin ardından dormakaba Türkiye olarak bu ilk fuarımızdı. Standımızı da geçtiğimiz yıllara göre 2 katına çıkardık ve büyük bir heyecanla geniş ürün gamımızı sergiliyoruz. Mevcut ve yeni müşterilerimizden güzel tepkiler almak bizi mutlu ediyor, DORMA ve Kaba evliliği tam anlamıyla birbirini tamamlayan ürünlerle birlikte yeni ürün gamımızı tüm projelere yönelik çözümler sunacak seviyeye taşıdı. İlgiden memnunuz. 


3-Firmanız hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?


Artık bildiğiniz üzere Alman DORMA ve İsviçreli KABA firmaları geçtiğimiz yıl itibari ile güçlerini birleştirdi. Birleşme ile birlikte ‘‘Yeni bir Endüstri Lideri“ doğdu. Güvenli geçiş sistemleri konusunda tüm ürün, çözüm ve hizmetlerimizi artık tek bir çatı altında topladık. 150 yılı aşkın tecrübemiz ile güvenli geçiş ve kapı çözümleri ile ilgili tüm ihtiyaçlara yönelik kapsamlı bir ürün portföyü sunuyoruz. Kilitler ve anahtarlardan elektronik geçiş çözümlerine, kapı kapatıcılardan hareketli bölme duvar sistemlerine, otomatik kayar kapılardan turnikelere kadar tüm ürün gamımızı artık tek bir kaynaktan müşterilerimize sunuyoruz. dormakaba olarak 2 milyar €’yu aşan ciromuz ile alanımızda dünya çapında ilk 3 içerisinde yer alıyoruz.


4-Fuara hangi ürünlerle katıldınız öğrenebilir miyiz?


Esasında size yeni ürün gamımızdan bahsetmek istiyorum çünkü hemen hemen her birinden ürünümüz yer alıyor standımızda. Master anahtar sistemleri, bareller ve kilitler, dijital bareller ve elektronik kilitler, kapı kapatıcılar, mimari kapı aksesuarları, otel oda kilitleri, kasa kilitleri, panik kaçış sistemleri, otomatik kapı sistemleri, turnikeler, elektronik geçiş ve veri sistemleri, işgücü yönetimi, cam aksesuarları ve hareketli bölme duvarlar ile gerçek anlamda birbirini tamamlayan bir ürün portföyü sunuyoruz. Standımızda ise EL 301 mekanizmamız ile 4,5 mt yüksekliğinde otomatik kayar kapımız, Argus turnikemiz, Geryon güvenlikli döner kapımız, Moveo yarı otomatik hareketli bölme duvar sistemimiz, yeni nesil Muto Dormotion manuel sürme cam kapımız, Saflok Quantum otel oda kilidimiz, Porteo otomatik kanat açma mekanizmamız, Magneo manyetik kayar kapımız, Mundus cam aksesuarlarımız, C Lever Compact ve Dijital barellerimiz ile kablosuz kartlı geçiş sistemlerimiz öne çıkardığımız ürünlerimizden sadece bazıları. 


 


5-Fuarda özellikle ön plana çıkardığınız ürünüz ve hedef kitlesi hakkında bilgi alabilir miyiz?


Dormakaba olarak bizler artık tek bir ürüne vurgu yapmaktansa sistem çözümlerine ve projelere odaklanıyoruz. Şöyle bahsedeyim, bir örnek verecek olursam bir otel projesi karşımıza çıktığında ana girişinden misafir odalarına, spor ve spa alanlarından toplantı odalarına kadar tüm geçiş çözümlerini sunuyoruz. Ana girişten başlayacak olursam KTV otomatik döner kapısı, yanlarındaki kaçış kapıları üzerinde TS 93 kapı kapatıcı ile PHA 2000 panik barlarımız, iç mekan geçişlerinde ES 200 Easy otomatik kayar kapılarımız, spor ve spa alanlarında cam aksesuarlarımız, Porteo otomatik kanat açma mekanizmamız ve Magneo manyetik kayar kapımız ile hijyenik alan çözümlerimiz, toplantı ve balo salonlarında Moveo hareketli bölme duvar sistemlerimiz, odalara geçildiğinde Saflok otel oda kilit sistemlerimiz, IST 96 gizli kapı kapatıcımız, odaların içerisinde banyo girişlerinde Muto Dormotion manuel sürme kapılarımızı sıralayabilirim. Bunun haricinde bir ofis projesi ise yine aynı şekilde Geryon güvenlikli döner kapısı ardından Argus turnikelerimizden geçen ofis çalışanları Cam aksesuarları ve kapı kapatıcılarımız ile tamamlanan C Lever Compact ya da dijital barel gibi elektronik kartlı geçiş sistemleri ile yetkili oldukları ofislerine ulaşabiliyor, master anahtar sistemlerimiz ile ana ve grup anahtarları sağlanarak kişilere belirli mekanlara giriş yetkisi veriliyor, gerektiğinde online sistemlerimiz ile işgücü takibi yapılabiliyor. Bu ürünlerimizin her biri standımızda mevcut. Bahsettiğim gibi bizler artık üründen ziyade çözüm odaklı yaklaşıyoruz projelere. 


6-Sizce katılmış olduğunuz İstanbul Yapı 2017 fuarı hedef ziyaretçi ve ürüne yönelik talep doğrultusunda beklentilerinizi karşılıyor mu?


Elbette, sektörde faaliyet gösteren yatırımcı ve müteahhit firmalar ile mimarlar ve yapı sektörünün önde gelen cephe, yangın kapısı, cam firmaları gibi birçok alandan ziyaretçilerimiz oluyor. Bu yıl yurtdışından yani komşu ülkelerimizden de hatırı sayılır bir ziyaretçi kitlemiz oldu. Biz artık dormakaba Türkiye ofisi olarak artık yurtiçinin yanı sıra Batı Asya ülkeleri de bize bağlı, bunlar Azerbeycan, Özbekistan, Türkmenistan, Tacikistan, Gürcistan. Dormakaba olarak katıldığımız bu ilk fuarımızda firmamıza ve yeni ürün gamımıza olan ilgiden memnunuz. 


7-2017 yılı Türkiyesinden bahseder misiniz. Ve Firmanızın hedef beklentileri ne yönde olacak.


Türkiye’de inşaat sektörü her geçen gün gelişerek büyümekte. Özellikle Entegre Sağlık Kampüsleri, Şehir hastaneleri gibi projelerin hacimleri ciddi boyutlara ulaştı. Artık burada 2 şey önem kazanıyor firmaların sunduğu ürünlerin kalitesi ile yanında verdiği hizmetler. Biz dormakaba Türkiye olarak kendi mimari danışmanlık hizmetlerimiz, satış ekibimiz, imalat ve montaj kadrolarımız ve en önemlisi satış sonrası servis ve bakım hizmetleri sunan servis departmanımız ile hizmet veriyoruz. 

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .