Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

http://bit.ly/2HpCrhk

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12311829
   Roportaj Sistem Alüminyum / Mimari Sistemler Satış Müdürü  Erdoğan YILMAZ ET: 07-07-2017 Yazdır   Tavsiye Et
2017 yılı bizim için her yönüyle bir ATILIM YILI’dır.
 

Sistem Alüminyum, sektörün köklü ve birikimli firmalarından biri. Profil imalatıyla giriş yaptığı sektörde kısa sürede en büyüklerden biri haline gelmiş. Sektöre her alanda katkısı büyük olan Sistem Alüminyum yetkililerinden Sayın Erdoğan Yılmaz’a Fuarda merak ettiğimiz her şeyi sorduk.

1-Sizi tanıyabilir miyiz?


Ben Erdoğan Yılmaz, 1986 İTÜ Elektrik Mühendisliği mezunuyum. Eğitim hayatımı tamamladıktan hemen sonra Otomotiv Yan Sanayi sektörüne girdim ve bu alanda isim yapmış şirketlerin Satış Departmanlarında uzun yıllar yönetici olarak çalıştım. Son üç yıldır alüminyum sektöründe profesyonel iş hayatımı sürdürüyorum. Hedefim Otomotivde edindiğim bu yoğun deneyimi Sistem Alüminyum’a taşımak.


2-Fuarınız nasıl geçiyor, biraz bizi bilgilendirir misiniz?


Fuar oldukça hareketli. Özellikle yurt dışından ziyaretçilerin sayısı yüksek. Ziyaretçilerle yapılan görüşmeler de olumlu geçiyor. Yurt içinden gelen ziyaretçiler arasında da mevcut veya potansiyel müşteriler bulunuyor.


3-Firmanız hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?


Sistem Alüminyum 1994 yılında alüminyum profil imalatı ile sektöre giriş yapmış ve kurulduğu günden itibaren büyümeye devam ederek, 2013 yılında 70.000m² kapalı alana sahip Çorlu Fabrikası’nı faaliyete geçirmiş. Bugün Çorlu Üretim Tesisimiz, dökümhaneden başlayıp, kalıp üretimi, alüminyum profil imalatı, elektrostatik toz boya, ahşap desen kaplama, eloksal, mekanik işlem, kompozit panel imalatı ve nihai uygulamaları da bünyesinde bulunduran entegre bir tesis halini almıştır. Genel Müdürlüğümüz İstanbul-Hadımköy’de bulunmaktadır.  Her biri alanında uzman, toplamda 500’ü aşkın çalışanımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ve yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyoruz.


4-Fuara hangi ürünlerle katıldınız, öğrenebilir miyiz?


Sistem Alüminyum olarak kullandığımız markamız AluTech.Fuara AluTech markamızın Alüminyum Kompozit Panelleri ve Sistem serileri ile katıldık.


5-Fuarda özellikle ön plana çıkardığınız ürünüz ve hedef kitlesi hakkında bilgi alabilir miyiz?


Fuarda A2 yanmazlık sınıfındaki Alüminyum Kompozit Panel üretimimizi ve Sistem Serilerimizi (Sürme ve Cephe olarak) öne çıkardık.A2 yanmazlık sertifikasına sahip Kompozit Panel özellikle yüksek katlı binalarda ve hastanelerde zorunlu hale getirildi ve kullanılıyor.Sistem serilerimiz ise yeni nesil binaların vaz geçilmezi. Bu ürünler bina kalitesine çok olumlu etkide bulunuyor. Gelecekte o binalarda yaşayanlar içinde hayatı kolaylaştırıyor, konforu artırıyor.


6-İstanbul Yapı 2017 fuarı hedef ziyaretçi ve ürüne yönelik talep doğrultusunda beklentilerinizi karşılıyor mu?


Kesinlikle karşılıyor. Fuar, birçok müşteri veya müşteri adayına eş zamanlı ulaşma imkânı sağlıyor.


7-2017 yılı Türkiye’sinden bahseder misiniz? Firmanızın hedef ve beklentileri ne yönde olacak?


2017 yılı bizim için her yönüyle bir ATILIM YILI’dır.


Pazardaki artan boyalı profil talebini karşılamak, gelen taleplere daha hızlı ve daha kısa sürede cevap vermek için, yıllık kapasitesi 7.000 ton olan boyahane tesisimizin kapasitesini arttırıyoruz. Nisan sonu itibariyle, yapılan yeni yatırımların sonucunda boyahanemiz yıllık 19.000 ton üretim kapasitesi ile faaliyetlerine devam ediyor. Pres sayımızı bu yıl 5’ten 6’ya çıkarıyoruz. Bu alüminyum üretim kapasitemizi %20 büyütmemiz demek.Tüm bunların yanında, bildiğiniz gibi alüminyum sektörü, kurumsal iletişim, marka iletişimi, itibar yönetimi veya sosyal medya yönetimi gibi konularda, diğer sektörlere göre daha az gelişmiş durumda diyebiliriz. Bu çalışmalarda sektör olarak, bir gıda sektörü, dayanıklı tüketim sektörü veya otomotiv sektörü kadar etkin ve agresif değiliz.  Fakat biz, yakın gelecekte değişen talepler sonucunda, alüminyum sektöründeki şirketlerin de bu kurumsal altyapıyı kurmaya ihtiyaç duyacağını düşünüyoruz. Kurumsal satın alma yapan karar vericilerin, çok yakın gelecekte firmaları artık sosyal medyadan, internetten takip etmek isteyeceğini, kurumsal web sitesine girip firmayı inceleyeceğini ve edindiği izlenimin, satın alma kararını etkileyeceğini tahmin ediyoruz. Bu nedenle gerek kurumsal iletişim gerekse marka iletişimi konusunda alt yapı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çalışmalarımızın sonuçları daha şimdiden, müşterilerimiz tarafından fark ediliyor ve olumlu geri bildirimler alıyoruz. Bu konu da pazarda bizi rakiplerimize göre bir adım öne çıkaracaktır diye düşünüyorum.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .