Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
İstanbul Sanayi Odası, “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması-2023” Sonuçlarını Açıkladı
 
SARAY, ISO 500’de 266. Sırada Yer Aldı
 
Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı Açıklandı..
 
Türkiye Devler Liginde Arslan Alüminyum A.Ş. 2023 Yılı Kuruluş Sıralamasında 244’üncü Sıradan Yer Al
 
Astor Enerji A.Ş. İso 500 Listesi’nde 41 Basamak Yükseldi
 
Yatırım Devi Kenan Metal A.Ş. Alüminyum Billet Üretim Kapasitesini İki Katına Çıkaran Yatırım Anlaşm
 
Kalite ve Güvenin Simgesi: Akpa Alüminyum
 
KALYON PV Türkiye’nin İlk Karbon Nötr Güneş Paneli Üreticisi
 
http://www.caliskanaluminyum.com

https://www.carramimari.com/

https://www.kaban.com.tr/

https://birmilyonnokta.com/amp/firmalar/plaser-insaat

http://www.sienka.com.tr/

https://eminaluminyum.com.tr/

http://www.selsil.com

Toplam Ziyaret : 21371860
   Teknoloji ET: 08-06-2023 Yazdır   Tavsiye Et
Hammer Pulse Ace Pro

Hammer Pulse Ace Pro

 

 Hammer Pulse Ace Pro Bluetooth Calling Smartwatch, alüminyum alaşımlı bir gövde ve kan oksijen izleme, kalp atış hızı, tam dokunma ve özelleştirme özellikli çoklu saat yüzleriyle birlikte gelir. 1,81” HD dijital ekran ve modaya uygun tasarım, uzun süre giymeyi kolaylaştırır. Kullanıma bağlı olarak, pil 7 güne kadar dayanabilir. Hem iOS hem de Android mobil cihazlarla kullanılabilir.

Çok sayıda sağlık izleme özelliği, bir uygulama içi GPS işlevi sunar. Yüksek teknoloji ürünü akıllı saat aynı zamanda, kullanıcılarındahili mikrofon ve hoparlörü kullanarak doğrudan bileklerinden arama yapmalarını ve aramaları yanıtlamalarını sağlayan bir arama özelliği içerir.Akıllı saat suya ve tere dayanıklıdır (IP67), bu da onu fitness tutkunları için mükemmel bir seçim haline getirir. Bunun dışında, aynı zamanda çok daha şık ve uygulanabilir hale getiren kablosuz şarj seçeneği de içerir.

Akıllı saat, uzaktan kamera deklanşörü, kullanıcının şarkıları değiştirebileceği müzik modu ve kişinin uyku kalitesini izlemesine ve her gece tüm uyku aşamalarını takip etmesine olanak tanıyan uyku izleme modu gibi diğer heyecan verici seçenekleri içerir.

The Hammer Pulse Ace Pro Bluetooth Calling Smartwatch comes packed with an aluminium alloy body and blood oxygen monitoring, heart rate, full touch and multiple watch faces with customization. The 1.81” HD digital display and fashionable design make it easy to wear for extended periods. Depending on usage, the battery can last up to 7 days. Both iOS and Android mobile devices may use it. It offers numerous health-tracking capabilities, an in-app GPS, and a rise-to-wake function. The hi-tech smartwatch also includes a calling facility, enabling the users to make and take calls right from the wrist using the inbuilt microphone and speaker. The smartwatch is water- and sweat-resistant (IP67), making it a perfect choice for fitness enthusiasts. Apart from this, it also includes a wireless charging option, making it a lot more stylish and feasible at the same time. The smartwatch includes other exciting options like a remote camera shutter, music mode where the user can change the songs, and sleep monitor mode, which allows one to monitor their sleep quality and track all sleep phases each night.

 

 
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

https://win-eurasia.com/tr

http://www.aypen.com.tr

http://www.kurtoglualuminyum.com

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .