Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Alüminyum Nedir
 
ALBOND Alüminyum Kompozit Panel
 
Rusal ABD’de alüminyum tesisi kuruyor.
 
JW Aluminium’un 300 milyon dolarlık genişlemesi neredeyse tamamlandı
 
EGA Gine’den Boksit İhraç edecek
 
Yeni yeşil markalar CIRCAL ve REDUXA düşük karbonlu ve geri dönüştürülmüş alüminyum için yeni bir st
 
Audi ve Hydro Sürdürülebilir alüminyum için ortak taahhüt
 
Norsk Hydro, Romanya Ekstrüzyon Tesisini Avusturya’ya Satmayı Kabul Etti
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

?sayfa=iletisim

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 13130050
   Ürünler ET: 15-07-2016 Yazdır   Tavsiye Et
Mükemmel Yapıların Tercihi Saray A2

Alüminyum Kompozit Panellerde A SINIFI YANGIN DAYANIMI;


MİNERAL DOLGULU SARAY A2 Alüminyum Kompozit Panel'in, TSE EX Laboratuvarında gerçekleştirilen testlerinde EN 13501-1: 2010 standardına göre A2 s1- d0 sınıfında yer aldığı onaylanmıştır.


Saray Gurubu olarak yıllarca süren ARGE çalışmalarımız  neticesinde Türkiye'de ilk ve tek Mineral Dolgulu A2 Yanmazlık Sınıfı Alüminyum Kompozit Paneli üretimine başlamış olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız. Daha önceleri ülkemizde üretilemeyen ve dünyada sadece  Almanya, Amerika ve Japonyada birer firma tarafından üretilebilen bu  ileri teknoloji ürünü kendi tesislerimizde ve kendi geliştirdiğimiz teknoloji ile artık üretebilmekteyiz.  


A2 Sınıfı Alüminyum kompozit Paneller binaların cephe giydirmelerinde cephelerin kaplanması amacı için kullanılmakta olup özelliği yangına karşı en üstün performan sağlayan yanmaz statüsünde bir malzeme olmasıdır. Dünyanın çeşitli bölgelerinde ve çeşitli binalarda çıkan yangınlar,  yapılarda yanmaz sınıfı malzemelerin kullanılmasını zorunlu hale getirmiştir. En ufak ateş kıvılcımlarının bile bir yapıyı kısa sürede söndürülmesi zor bir yangına dönüştürebilmektedir.  Ülkemizde bu konuyla ilgili Bakanlar Kurlunun 10.08.2009 tarihinde 2009/15316 sayılı kararı ile resmi gazetenin 27344 saysında yayınlanan "Binaların Yangından Korunması" yönetmeliğine göre; bina yüksekliği 21.5m'den fazla olan yapılarda A sınıfı yanmaz malzeme kullanılması zorunludur.


 Mineral Dolgulu A2 Paneller  toplamda 4mm kalınlığında olup,  3mm kalınlığındaki yanmaz mineral esaslı dolgu malzemesinin üstüne ve altına 0.5mm kalınlığındaki alüminyum alaşımı levhaların özel adhezif ile lamine edilmesinden meydana gelmektedir. Üstte kullanılan alüminyum levhanın PVDF boya ile kaplaması sayesinde dış hava şartlarında maksimum dayanım sağlanmış olur. PVDF boya teknolojisi ile üretilen panellere 20 yıl garanti verilmektedir. 


Saray Gurubu olarak en önemli hedeflerimizden biri de  sürekli yeni ve yenilikçi ürünler üretmek ve bu sayede ithalatı yapılan ürünlerin önüne geçerek Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktır.Mineral dolgulu A2 alüminyum kompozit *panellerin ülkemizde üretilmesi sayesinde her yıl 80 Milyon Dolara yakın bir doviz tassarrufu sağlanabilir.  Saray A2 sınıfı alüminyum kompozit Panellerin tüm yanmazlık ve kalite özellikleri gerek  yerli gerekse uluslararası laboratuar tarafından test edilip sertifikalandırılmıştır.
Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .