Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

http://bit.ly/2Jwo6AT

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12862642
   Ürünler ET: 15-07-2016 Yazdır   Tavsiye Et
Mükemmel Yapıların Tercihi Saray A2

Alüminyum Kompozit Panellerde A SINIFI YANGIN DAYANIMI;


MİNERAL DOLGULU SARAY A2 Alüminyum Kompozit Panel'in, TSE EX Laboratuvarında gerçekleştirilen testlerinde EN 13501-1: 2010 standardına göre A2 s1- d0 sınıfında yer aldığı onaylanmıştır.


Saray Gurubu olarak yıllarca süren ARGE çalışmalarımız  neticesinde Türkiye'de ilk ve tek Mineral Dolgulu A2 Yanmazlık Sınıfı Alüminyum Kompozit Paneli üretimine başlamış olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız. Daha önceleri ülkemizde üretilemeyen ve dünyada sadece  Almanya, Amerika ve Japonyada birer firma tarafından üretilebilen bu  ileri teknoloji ürünü kendi tesislerimizde ve kendi geliştirdiğimiz teknoloji ile artık üretebilmekteyiz.  


A2 Sınıfı Alüminyum kompozit Paneller binaların cephe giydirmelerinde cephelerin kaplanması amacı için kullanılmakta olup özelliği yangına karşı en üstün performan sağlayan yanmaz statüsünde bir malzeme olmasıdır. Dünyanın çeşitli bölgelerinde ve çeşitli binalarda çıkan yangınlar,  yapılarda yanmaz sınıfı malzemelerin kullanılmasını zorunlu hale getirmiştir. En ufak ateş kıvılcımlarının bile bir yapıyı kısa sürede söndürülmesi zor bir yangına dönüştürebilmektedir.  Ülkemizde bu konuyla ilgili Bakanlar Kurlunun 10.08.2009 tarihinde 2009/15316 sayılı kararı ile resmi gazetenin 27344 saysında yayınlanan "Binaların Yangından Korunması" yönetmeliğine göre; bina yüksekliği 21.5m'den fazla olan yapılarda A sınıfı yanmaz malzeme kullanılması zorunludur.


 Mineral Dolgulu A2 Paneller  toplamda 4mm kalınlığında olup,  3mm kalınlığındaki yanmaz mineral esaslı dolgu malzemesinin üstüne ve altına 0.5mm kalınlığındaki alüminyum alaşımı levhaların özel adhezif ile lamine edilmesinden meydana gelmektedir. Üstte kullanılan alüminyum levhanın PVDF boya ile kaplaması sayesinde dış hava şartlarında maksimum dayanım sağlanmış olur. PVDF boya teknolojisi ile üretilen panellere 20 yıl garanti verilmektedir. 


Saray Gurubu olarak en önemli hedeflerimizden biri de  sürekli yeni ve yenilikçi ürünler üretmek ve bu sayede ithalatı yapılan ürünlerin önüne geçerek Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktır.Mineral dolgulu A2 alüminyum kompozit *panellerin ülkemizde üretilmesi sayesinde her yıl 80 Milyon Dolara yakın bir doviz tassarrufu sağlanabilir.  Saray A2 sınıfı alüminyum kompozit Panellerin tüm yanmazlık ve kalite özellikleri gerek  yerli gerekse uluslararası laboratuar tarafından test edilip sertifikalandırılmıştır.
Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .