Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
ASAŞ, 10 Ülkenin Yer Aldığı AB Fon Destekli RETROFEED Projesinde Önemli Bir Partner Konumunda
 
Amerika’da Türk Penceresinden Bakacak
 
Aygün Alüminyum Ziraat Bankası Genel Müdürlük Projesinde çalışmalarına başladı
 
İDDMİB’den dünyaya ‘Sanal Çıkarma’
 
Salgın döneminde balkon camlama sistemlerine talep 53 arttı
 
Yaz sıcağında püfür püfür serinlik Egepen Deceuninck ile ferah mekanlar
 
BETA Kimya’dan yeni sprey dezenfektan: MitreapelHunter
 
Aktaş Holding'den EPDM Yapışkanlı Mebran
 
http://www.caliskanaluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://www.tualaluminyum.com

http://www.gucal.com.tr

http://www.boraluminyum.com

Toplam Ziyaret : 14341112
   Ürünler ET: 31-08-2016 Yazdır   Tavsiye Et
Hunter Douglas – Screen® Asma Tavan Sistemleri

Esnek Tasarımlar


Luxalon® V100/V200 screen asma tavanlar, iç ve dış mekanlarda alışılagelmişin dışında bir çözüm sunuyor. V100/V200, kapalı alanlarda istenen ferahlık duygusunu engellemeden kendine özgü görsel dokusunu mekana yansıtıyor.
Luxalon® V100/V200 screen asma tavanlar, havalandırma, sprinkler ve aydınlatma sistemlerini en iyi şekilde gizlerken; arkasında bulunan teknik bölümlere de kolayca erişim imkanı sunuyor.


Dekoratif Tanımlar: Deco
V100/V200 Deco, asma tavan çözümlerinize fazladan bir boyut katıyor. Deco profilleri, özel alanların vurgularken; bu alanlara kayda değer bir derinlik ve karakter kazandırıyor. Ahşap ya da alüminyumdan imal edilebilen Deco profilleri screen tavanlarının ucuna asılarak yürüyüş yolları organize edilebiliyor, havaalanındaki farklı amaçlı alanları bambaşka şekilde vurgulanabiliyor.


Açık Tasarım, Kapalı Görünüm
V100/V200 sistemi bir açık tavan olmakla birlikte, minimum 45 derecelik görüş açısı sayesinde kapalı bir asma tavan izlenimi yaratıyor. Bu sayede hacim olarak küçülmeyen asma tavan alanı ferahlık hissini vurguluyor. Gün ışığına açık bölgelerde yukarıdan gelen doğal aydınlatmayı engellemiyor.


İçeride ve Dışarıda
Luxalon® V100/V200 metal asma tavanlar, esnek tasarımı sayesinde, eklenen birkaç aparat yardımıyla tüm dış asma tavan çözümlerinde kullanılabiliyor. Bu sayede sundurma, güneş kırıcı amaçlarıyla da kolaylıkla uygulanabilmekte ve sıra dışı çözümler geliştirilebiliyor.


Yangın Güvenliği
Luxalon® V100/V200 metal asma tavanları yangın reaksiyonlarına karşın test edilmiş ve EN 13501-1 standardına göre A2 s1 d0 olarak sınıflandırılmıştır. Bu sınıflandırmaya sahip ürünler, olası acil durumlarda yangının yayılmasını önlüyor.


Sistem ve Özellikler
Luxalon® V100/V200 screen asma tavan sistemi, oldukça hafif ağırlıktaki 100 mm – 200 mm genişliğindeki panellerin 100 mm, 150 mm ya da 200 mm aralıklı özel taşıyıcısına düşey olarak sıralanması ile oluşturuluyor. Paneller el marifetiyle kolaylıkla sökülüp takılabiliyor. Ayrıca bu paneller, özel bir aparat ile taşıyıcıya hareketli olarak bağlanabiliyor. Sliding V100/V200 sistemi ile 10 panel hareketli hale getirilebiliyor. Bu sayede asma tavan arkasındaki bölgeye geçiş için çok büyük bir kolaylık sağlanabiliyor.
Luxalon® V100/V200 Deco sistemi ise, orijinal screen asma tavan panellerinin ucuna yerleştirilen alüminyum ya da ahşap çıtalardan oluşturuluyor. İstenen herhangi bir geometride yapılabilen Deco profilleri sayesinde tavan görünümü daha tok hale getirilebiliyor. Ayrıca ahşap seçeneği ile tavanda masif ahşap görünümü de yakalanabiliyor.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://www.oguzcephe.com.tr

http://www.aypen.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .