Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

http://bit.ly/2Jwo6AT

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12862641
   Ürünler ET: 31-08-2016 Yazdır   Tavsiye Et
Simes ile ünlü tasarımcılardan mimarlar için yepyeni 3 seri: Concrete – Wood - Aluminium

Dış mekan tasarımında yenilikçi ve kaliteli ürünler sunan Simes, bu kez mimari tasarımın kurallarını baştan yazacak yepyeni tasarımlar sunuyor. Ünlü mimar ve tasarımcıların imzasını taşıyan “ Material Expressions “ isimli bu serideki ürünlerin her biri mekanlara yalınlıklarıyla zarafet katacak.Matteo Thun tarafından tasarlanan Wood serisi tamamen el yapımı olarak üretildi. 8mm kalınlığındaki yağlanmış Teak ağacı, sertleştirilmiş cam ve alüminyumun,  minimalist bir çizgi ile harmanlanmasından oluşuyor. Tasarım dış mekanlarda özlenen sıcak etkiyi yaratıyor. Tasarımın doğal yaklaşımı doğrultusunda ürün üzerinde küçük kusurlar, ahşap yüzeydeki doğal farklılıklar, çatlak ve oyuklar, renk dalgalanmalar ve zamana karşı oluşan değişiklikler özellikle bulunduruluyor.


Concrete-Ghost, SIMES için Marc Sadler tarafından tasarlandı. Işık betonun içinden çıkıp geliyor; ışık kaynağı kapalı olduğu zaman konturlar da yok oluyor. Yapaylıktan uzak; beton yüzeyin üzerinde sadece bir kesik gibi algılanıyor ve sihir etkisi yaratıyor. Mimari tasarımda henüz uygulama aşamasında iken planlanarak kullanılması gereken bu ürün, direkt olarak beton ile şekillendiriliyor ve sofistike ama bir o kadar da doğal bir algı oluşturuyor. Estetiğin yanı sıra sonradan adapte edilen ışık armatürlerine göre pek çok farklı avantaj sağlıyor.


Klaus Begasse tarafından tasarlanan Aluminium ailesi mimari ve aydınlatma tasarımını entegre eden kusursuz tasarımlar sunuyor. Dış mekan projelerinin tamamlanmasında ideal çözümler sunan Aluminium aydınlatma serisi, düzgün ve keskin hatları ile kendi karakterini ortaya koymakta. Aluminium serisi, tasarımlarında sadelikten doğan kaliteyi ön plana çıkarmak isteyenler için detayları ile göz dolduruyor.


Beton, Ahşap ve Alüminyum malzemelerinin en doğal halleri ile kullanımını esas alan bu seriler farklı malzemelerin arasındaki mükemmel dengeyi ön plana çıkaran sürdürülebilir bir anlayışı da sunuyor. Mimarların gözdesi Simes ürünleri yüksek korozyona dayanıklıdır ve tümü LED teknolojisi ile donatılmıştır. Ürün örnekleri ve daha ayrıntılı bilgi ile uygulama açıklamaları için proje ekibimizden her zaman destek alabilirsiniz.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .