Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
ASAŞ, 10 Ülkenin Yer Aldığı AB Fon Destekli RETROFEED Projesinde Önemli Bir Partner Konumunda
 
Amerika’da Türk Penceresinden Bakacak
 
Aygün Alüminyum Ziraat Bankası Genel Müdürlük Projesinde çalışmalarına başladı
 
İDDMİB’den dünyaya ‘Sanal Çıkarma’
 
Salgın döneminde balkon camlama sistemlerine talep 53 arttı
 
Yaz sıcağında püfür püfür serinlik Egepen Deceuninck ile ferah mekanlar
 
BETA Kimya’dan yeni sprey dezenfektan: MitreapelHunter
 
Aktaş Holding'den EPDM Yapışkanlı Mebran
 
http://www.caliskanaluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://www.tualaluminyum.com

http://www.gucal.com.tr

http://www.boraluminyum.com

Toplam Ziyaret : 14341041
   Ürünler ET: 31-08-2016 Yazdır   Tavsiye Et
Simes ile ünlü tasarımcılardan mimarlar için yepyeni 3 seri: Concrete – Wood - Aluminium

Dış mekan tasarımında yenilikçi ve kaliteli ürünler sunan Simes, bu kez mimari tasarımın kurallarını baştan yazacak yepyeni tasarımlar sunuyor. Ünlü mimar ve tasarımcıların imzasını taşıyan “ Material Expressions “ isimli bu serideki ürünlerin her biri mekanlara yalınlıklarıyla zarafet katacak.Matteo Thun tarafından tasarlanan Wood serisi tamamen el yapımı olarak üretildi. 8mm kalınlığındaki yağlanmış Teak ağacı, sertleştirilmiş cam ve alüminyumun,  minimalist bir çizgi ile harmanlanmasından oluşuyor. Tasarım dış mekanlarda özlenen sıcak etkiyi yaratıyor. Tasarımın doğal yaklaşımı doğrultusunda ürün üzerinde küçük kusurlar, ahşap yüzeydeki doğal farklılıklar, çatlak ve oyuklar, renk dalgalanmalar ve zamana karşı oluşan değişiklikler özellikle bulunduruluyor.


Concrete-Ghost, SIMES için Marc Sadler tarafından tasarlandı. Işık betonun içinden çıkıp geliyor; ışık kaynağı kapalı olduğu zaman konturlar da yok oluyor. Yapaylıktan uzak; beton yüzeyin üzerinde sadece bir kesik gibi algılanıyor ve sihir etkisi yaratıyor. Mimari tasarımda henüz uygulama aşamasında iken planlanarak kullanılması gereken bu ürün, direkt olarak beton ile şekillendiriliyor ve sofistike ama bir o kadar da doğal bir algı oluşturuyor. Estetiğin yanı sıra sonradan adapte edilen ışık armatürlerine göre pek çok farklı avantaj sağlıyor.


Klaus Begasse tarafından tasarlanan Aluminium ailesi mimari ve aydınlatma tasarımını entegre eden kusursuz tasarımlar sunuyor. Dış mekan projelerinin tamamlanmasında ideal çözümler sunan Aluminium aydınlatma serisi, düzgün ve keskin hatları ile kendi karakterini ortaya koymakta. Aluminium serisi, tasarımlarında sadelikten doğan kaliteyi ön plana çıkarmak isteyenler için detayları ile göz dolduruyor.


Beton, Ahşap ve Alüminyum malzemelerinin en doğal halleri ile kullanımını esas alan bu seriler farklı malzemelerin arasındaki mükemmel dengeyi ön plana çıkaran sürdürülebilir bir anlayışı da sunuyor. Mimarların gözdesi Simes ürünleri yüksek korozyona dayanıklıdır ve tümü LED teknolojisi ile donatılmıştır. Ürün örnekleri ve daha ayrıntılı bilgi ile uygulama açıklamaları için proje ekibimizden her zaman destek alabilirsiniz.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://www.oguzcephe.com.tr

http://www.aypen.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .