Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Alüminyum Nedir
 
ALBOND Alüminyum Kompozit Panel
 
Rusal ABD’de alüminyum tesisi kuruyor.
 
JW Aluminium’un 300 milyon dolarlık genişlemesi neredeyse tamamlandı
 
EGA Gine’den Boksit İhraç edecek
 
Yeni yeşil markalar CIRCAL ve REDUXA düşük karbonlu ve geri dönüştürülmüş alüminyum için yeni bir st
 
Audi ve Hydro Sürdürülebilir alüminyum için ortak taahhüt
 
Norsk Hydro, Romanya Ekstrüzyon Tesisini Avusturya’ya Satmayı Kabul Etti
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

?sayfa=iletisim

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 13130048
   Ürünler ET: 31-08-2016 Yazdır   Tavsiye Et
Simes ile ünlü tasarımcılardan mimarlar için yepyeni 3 seri: Concrete – Wood - Aluminium

Dış mekan tasarımında yenilikçi ve kaliteli ürünler sunan Simes, bu kez mimari tasarımın kurallarını baştan yazacak yepyeni tasarımlar sunuyor. Ünlü mimar ve tasarımcıların imzasını taşıyan “ Material Expressions “ isimli bu serideki ürünlerin her biri mekanlara yalınlıklarıyla zarafet katacak.Matteo Thun tarafından tasarlanan Wood serisi tamamen el yapımı olarak üretildi. 8mm kalınlığındaki yağlanmış Teak ağacı, sertleştirilmiş cam ve alüminyumun,  minimalist bir çizgi ile harmanlanmasından oluşuyor. Tasarım dış mekanlarda özlenen sıcak etkiyi yaratıyor. Tasarımın doğal yaklaşımı doğrultusunda ürün üzerinde küçük kusurlar, ahşap yüzeydeki doğal farklılıklar, çatlak ve oyuklar, renk dalgalanmalar ve zamana karşı oluşan değişiklikler özellikle bulunduruluyor.


Concrete-Ghost, SIMES için Marc Sadler tarafından tasarlandı. Işık betonun içinden çıkıp geliyor; ışık kaynağı kapalı olduğu zaman konturlar da yok oluyor. Yapaylıktan uzak; beton yüzeyin üzerinde sadece bir kesik gibi algılanıyor ve sihir etkisi yaratıyor. Mimari tasarımda henüz uygulama aşamasında iken planlanarak kullanılması gereken bu ürün, direkt olarak beton ile şekillendiriliyor ve sofistike ama bir o kadar da doğal bir algı oluşturuyor. Estetiğin yanı sıra sonradan adapte edilen ışık armatürlerine göre pek çok farklı avantaj sağlıyor.


Klaus Begasse tarafından tasarlanan Aluminium ailesi mimari ve aydınlatma tasarımını entegre eden kusursuz tasarımlar sunuyor. Dış mekan projelerinin tamamlanmasında ideal çözümler sunan Aluminium aydınlatma serisi, düzgün ve keskin hatları ile kendi karakterini ortaya koymakta. Aluminium serisi, tasarımlarında sadelikten doğan kaliteyi ön plana çıkarmak isteyenler için detayları ile göz dolduruyor.


Beton, Ahşap ve Alüminyum malzemelerinin en doğal halleri ile kullanımını esas alan bu seriler farklı malzemelerin arasındaki mükemmel dengeyi ön plana çıkaran sürdürülebilir bir anlayışı da sunuyor. Mimarların gözdesi Simes ürünleri yüksek korozyona dayanıklıdır ve tümü LED teknolojisi ile donatılmıştır. Ürün örnekleri ve daha ayrıntılı bilgi ile uygulama açıklamaları için proje ekibimizden her zaman destek alabilirsiniz.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .