Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Alüminyum Nedir
 
ALBOND Alüminyum Kompozit Panel
 
Rusal ABD’de alüminyum tesisi kuruyor.
 
JW Aluminium’un 300 milyon dolarlık genişlemesi neredeyse tamamlandı
 
EGA Gine’den Boksit İhraç edecek
 
Yeni yeşil markalar CIRCAL ve REDUXA düşük karbonlu ve geri dönüştürülmüş alüminyum için yeni bir st
 
Audi ve Hydro Sürdürülebilir alüminyum için ortak taahhüt
 
Norsk Hydro, Romanya Ekstrüzyon Tesisini Avusturya’ya Satmayı Kabul Etti
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

?sayfa=iletisim

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 13129942
   Ürünler ET: 31-08-2016 Yazdır   Tavsiye Et
Hi-Finity İle Sonsuz ŞeffaflıkReynaers tarafından geliştirilmiş olan Hi-Finity serisi ile, zeminden tavana kadar uzanan cam yüzeylerin, tamamen şeffaf bir duvar etkisi yaratması hedeflenmiştir. Bu yeni sürme kapılar, neredeyse hiç görünmeyen ince hatlı profillere sahiptir. 


Minimalist Tasarım 


Hi-Finity özgün tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Hi- Finity sürme kapı sistemi, şık, hafif ve zarif görünümüyle şeffaflık hissi vermektedir. Büyük ebatlı panellerin oluşturulmasına olanak veren sistem, iç ve dış mekanları birleştirerek sonsuz bir görünüm sağlamaktadır. Görsel olarak belirgin olmamasına rağmen, sürme sistem; aluminyum ve camı özel bir yapıştırma sistemi ile birleştirerek birlikte hareket etmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede geniş cam panel 500 kg ağırlığına kadar sürülebilmektedir. Kapı kolu, ince, şık, minimalistik görünümüyle modern evler için idealdir. 


Yüksek Enerji Performansı 


Büyük cam yüzeyler termal verimlilik ve konforun yarattığı sıcaklık hissiyle son derece uyumludur. Hi-Finity 2’li ve 3’lü cam kombinasyonu çeşitleriyle yüksek termal yalıtım çözümleri sunmaktadır. Sistemin hava geçirimsizliği, rahat ve enerji verimli ortamlar oluşturmak için, sistemin termal yalıtımı kadar önem taşımaktadır. İyi bir hava geçirmezlik sağlamak için, teflonla kaplı contalar sıkı bir bariyer oluşturmaktadır. Cam panellerin orta kanat birleşimleri, mükemmel sızdırmazlık için en uygun kanat oturumunu garanti eden, Reynaers patentli ayarlanabilir profillerden tasarlanmıştır. 


Büyük Boyutlar 


2’li ray, 3’lü ray veya hareketli orta kanatlar gibi farklı açılma seçenekleri, 6 adet hareketli cam panelin teşkil edilmesine imkan sağlar. Böylelikle oluşan büyük boş alan, evin içinden dışarıya kesintisiz uzanan, tamamen şeffaf ve erişilebilir bir alan yaratır. Özel olarak tasarlanan tekerlek mesafesi ve teflonla kaplı contalar, cam panellere akıcı bir hareket sağlar. Büyük bir açılır kanat bile kolaylıkla elle çalıştırılabilir. Daha yüksek bir konfor ve kolaylık için, gizli bir motor kanadın kilidini tek bir düğmeyle açabilir. 


Güvenlik 


Kilit mekanizması, kapının üst kısmında duvarın arkasına saklanmış olup, hırsızlara karşı güvenlik sağlamaktadır. Katmanlı camlarıyla Hi-Finity, RC2 ile test edilmiştir ve hırsızlığa karşı yüksek koruma sunmaktadır. Kilit mekanizması çok zor görünse de kullanımı gayet basittir: tek yapılması gereken uzaktan kumandayı kullanmak veya kapı kolundaki düğmeye basmaktır. Yüksek enerji performansı ve şeffaflığın birleşimi, bu ürüne modern bir görünüm verirken, düşük enerji kullanımıyla günümüz evlerine en iyi çözümü sunar. Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .