Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

https://yapifuari.com.tr/Online-Davetiye?utm_source=banner&utm_medium=yap%C4%B1_banner&utm_campaign=

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12048982
   Ürünler ET: 16-03-2018 Yazdır   Tavsiye Et
“PHANTOMATIC” Kalitesi, Hızı ve Fiyatı ile Lider

Lider alüminyum,PVC ve çelik profil işleme makineleri üreticisi EMMEGI, ürettiği ürünler arasında şüphesiz en dikkat çekicilerinin başında Phantomatic ailesi geliyor. Phantomatic ailesi, içersinde 3 ve 4 eksen CNC lerin yanısıra 4+2 eksen gibi kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik çözümlerde sunuyor. Rakiplerine nazaran her makine segmentinde farklı çözümler sunmasıyla öne çıkan EMMEGI, bu gelenegini Phantomatic serisinde de devam ettirmiş görünüyor. Phantomatic serisinde 2 farklı 3 eksen ve 4 farklı 4 eksen CNC ile 4+2 eksen Phantomatic X6 H&P ürün gamında kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bilgisayarlı el kumandası , dokunmatik ekran kolay kullanımlı 3D tasarım programı gibi özellikler artık standart.Phantomatic ailesi kalitesi ve hızının yanı sıra fiyatıylada çok ilgi gören bir makine. 


Patentli 7 Kw S1 spindle yapısı ile en dar alanlarda bile çalışabilen,güçlü,hızlı ve sağlam bu spindle ile işlenebilir profil ölçülerini azami ölçüde genişleten cihaz kullanıcı dostu yapısıyla da dikkat çekiyor. Pazarda ivmelenmesi en yüksek olan cihaz. Özellikle de kısa aralıklarla işlemler yapıldığında fark daha da çok belli oluyor. Hem spindle ile açı alabilen hemde profili çevirerek açı ayarlayabilen modelleri bulunmaktadır. Kullanıcının tercihine göre en verimli çalışma modu bulunup buna göre tercih yapılabiliyor. 


Çift istasyon çalışma ile makine bir tarafta işleme devam ederken diğer tarafta yükleme boşaltma yapılabiliyor. Bu sayede makinenin operatör tarafından yükleme boşaltma süresi ve boşa geçen süre en aza indirilerek en verimli çalışma sağlanıyor. Aynı anda makineye birbirinden farklı tipte ve işlemleri olan profiller yüklenip işlem yapılabiliyor. Profil boy ölçme özelliği ise bir diğer önemli ayrıntı. Takımları gövde ile birlikte taşıması ile maksimum zaman verimini sağlıyor. 180 mm lik testeresi ile kertme işlemlerinde büyük kolaylık sağlıyor. 

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .