Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

http://bit.ly/2Jwo6AT

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12602297
   Ürünler ET: 22-05-2018 Yazdır   Tavsiye Et
AMT-Techno CXL 4950 En Zorlu İşlere Talip
Halen piyasada bulunan 4 eksen işleme merkezleri, kapı ve cephe profil sistem ve ölçülerine göre tasarlandığı için otomotiv, raylı sistemler, makine ve mobilya gibi sektörlerdeki profil ve kesitlerin işlemesinde zorluklar ve sıkıntılar yaşamaktadır.  Özellikle otomotiv sektöründe kullanılan  2 ve 3 boyutlu bükümlü profillerin işlemesinde, veya raylı sistemlerde kullanılan 500mm'e kadar genişlikteki profillerin işlemeleri için mevcut makine fiziki yeterlilikleri, hassasiyetleri ve parça bağlama sistemleri yetersiz kalmaktadır.


Bu noktadan yola çıkarak,   Bursa merkezli  Özel Çok Kafalı Aluminyum CNC işleme Merkezi üreticisi AMT-Techno firması yeni 4 eksenli standart maksi işleme merkezi CXL 4950'ü piyasaya sundu. Yerli ve milli imkanlar ile tasarlanıp imal edilen makinede azami derecede yerli ekipman kullanıldı. Fakat ana performans noktalarında kalite ve yapabilirlikten de kesinlikle ödün verilmedi.


Benzerlerinden işleme kapasitesi ve esneklik olarak daha güçlü olan CXL4950, daha ilk işinden itibaren en ağır işleme görevlerinin üstesinden rahatlıkla geçebileceğini gösterip onayı aldı.  550mm işleme genişliğindeki profilin her iki yanına kesintisiz 180 derece yatabilen tasarımı ile, geniş profil kesitlerini tek bağlamada işlemesi en büyük artılarından !!!


250mm (Z) x 550mm (Y) x 9.500mm (X ) olan işleme ölçüsü ile kendi segmentinin en geniş kapasitesine sahip olup, 180 derece kesintisiz işleme sağlamaktadır. Eksen hareket mesafeleri 600mm (Z) - 1150mm (Y) – 10.500mm (X )'dir.


Özel olarak tasarlanmış, üretilmiş , tavlanmış ve işlenmiş köprü ve şase tasarımı ile maksimum rijitlik ve dayanım elde edilmiştir.


Sahip olduğu 10 adet kompakt tip parça bağlama bankosunda, pnömatik parça sıkma, frenleme, otomatik taşıma, manuel taşıma, otomatik klamp tarama ve pozisyonlama gibi bir çok özellik vardır. Klamp gurupları standart pabuçları ile parça tutabildiği gibi, üzerindegi 12 pim bağlantısı ile referanslı özel fikstür bağlayabilme ve zor kesitli profilleri kolayca işleme imkanına da sahiptir. Klamp bankoları özel olarak üretilmiş, sertleştirilmiş, taşlanmış ve lazer ile kalibre edilip işaretlenmiştir.


8,5KW, 24.000devir otomatik takım değiştirmeli işmili motoru HSK -F63/ ER32 standardındadır. Köprü üzerinde hareketli 6'lı döner magazini ve ağır takımlar için 5'li sabit magazini ile beraber hareketli magazin ile bütünleşik prob ile takım  ucu sıfırlama , takım ve takım ucu görme kayda değer özellikleridir.


Standart makine üzerinde bulunan takım ucu yağlama sisteminden ayrı olarak termal uç soğutma sistemi de eklenmiştir. Özellikle etli profillerde uzun süreki çalışmalarda ısınma ile başlayan takım aşınmasını minimuma indirmek mümkündür. Sistem , 60 dakikanın üzerindeki ağır pasolu bir çok kesitte başarı ile denemiştir. -5° ile -40° arasında ayarlı olan sistem işleme gurubu üzerinde standart olarak sunulmaktadır.


Talaş konveyörü ile makine temizliğini kolaylaştırırken, dahili led aydınlatma ile ortam ışığından bağımsız çalışma imkanı, USB ve Ethernet üzerinden dosya transferi, uzaktan erişim de CXL 4950'ün standart özelliklerinden.


CXL-4950, parça işleme ölçüleri :250mm (Z) x 550mm (Y) x 9.500mm (X ) 'dir. Opsiyon olarak 4500mm ve 14.000mm (X) boyları mevcuttur.


CX-4950, daha küçük kesitler içindir  fakat aynı donanım ve aksesuar özelliklerindedir. 200mm (Z) x 300mm (Y) x 9.500mm (X )  parça işleme ölçüleridir.


Opsiyon olarak 4500mm ve 14.000mm (X) boyları mevcuttur.


AMT-Techno firması, özel projelere göre makine üzerinde hızlı ve verimli olarak düzeltme ve geliştirmeler yapabilmektedir. CXL Serisi üzerinden,  bağımsız 3 ayrı işmilli , 14 eksene kadar modeller geliştirebilmektedir.


 

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .