Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
2020 Yılı Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Açıklandı.
 
Türk Alüminyum Sektörünün Devi Arslan, İSO 500’de 262’nci Sıraya Yükseldi.
 
Türkiye’de Gnc Makina Güvencesi İle Hizmet Veren Victor Taichung Yeni Üretim Üssü İle Üç Ödül Birden
 
Akpa Alüminyum, Türkiye’nin Birinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Arasında
 
Guardian Glass Ürünleri Regnum Sky Tower’da Yenilikçi Bir Mimari Yaklaşım İle Buluşuyor
 
Kalitesini İngiltere’de Tescilleyip Taçlandıran Tek Firma Olma Başarısını Kazandı.
 
Yarım Çay Bardağı Suyla Petekler Isınıyor!
 
ASAŞ, 2021 Trend Renklerini Mimarların Beğenisine Sundu
 
http://www.caliskanaluminyum.com

http://www.ersasaluminyum.com.tr/

https://www.kaban.com.tr/

https://www.arfemaluminyum.com/

http://www.sienka.com.tr/

http://www.mehagrupyapi.com/

http://www.selsil.com

Toplam Ziyaret : 16454473
   Roportaj Genel Yayın Yönetmeni  ilhan KAHRAMAN ET: 28-05-2021 Yazdır   Tavsiye Et
Alüminyum Yapı Dergisinin 100’üncü Sayısını Tamamladık ve Alufair Digital Platformu Devreye Aldık.
 

Merhaba


Öncelikle şahsıma ayrılan bu özel sayfadan Alüminyum Yapı Dergisinin Kurucusu ve aynı zamanda basın yayın sorumlusu olarak tüm alüminyum sektör firmalarının kıymetli yönetimlerine ve tüm yetkililerine, emektarlarına ve çalışanlarına başta sağlık, huzur ve başarılarla dolu günler diler, umutlu ve bol kazançlı yeni bir dönem yaşamalarını en kalbi duygularımla diliyorum.


Alüminyum Yapı Dergisi olarak kuruluşumuzun 22’nci başarı yılında 100’üncü sayısı ile yine sizlerin huzuruna çıktık, masasına geldik. Her sayıda kalitesi tartışmasız, içeriği ile rakipsiz bir derginin sizlere ulaşması için tüm personelimiz ile var gücümüzle çalıştık. Başarıların kutlanması ya da ödüllendirilmesi gereken gerçekler olduğunu biliyoruz. Fakat içinde bulunduğumuz süreç içerisinde buruk, üzgün ve sağduyulu olmanın bize vermiş olduğu karakteristik yapı sebebi ile mutluluğumuzu ve bunca yıl bu sektörün içerisinde bulunup büyüyen bir yapının hatırı sebebi ile sevincimizi çok da dışa vurmamak, dizginlemek zorunda olduğumuzu da biliyorum.


Dünya genelinde yaşanan Covid-19 salgını sebebiyle neredeyse ateş düşmeyen toprağın kalmadığı zorlu bir dönemi yaşıyoruz. Hastalıkla mücadele eden ve şifa arayan tüm insanlığa sağlık, hakkın rahmetine kavuşanların yakınlarına da baş sağlığı ve sabır diliyoruz. Böyle küresel bir felaketin bir an önce son bulması ve insanlığın tekrar refah ve huzur içinde olması en büyük dileğimdir. Bununla birlikte daha duyarlı, aynı zamanda doğaya ve hayata karşı derin bir hassasiyet kazandığı bir dönemin başlaması tüm insanlığın arzusudur.Ateş düştüğü yeri yakar misali değil, o ateşi gerçekten de yananlar gibi hissetmenin hepimizin borcu olduğunu artık bilmek zorundayız. Dünya ekonomilerini çökerten ve yeniden şekillendiren bu hastalık sebebiyle standartların da şartların da artık değiştiğine bizler de bu yüzyılda tanıklık ettik.


Bir an önce bütün dualarımız insanlığın bu küresel felaket sürecinden bir an önce kurtulmasıdır. Bu sebeple her firma yöneticimden ve çalışanlarından mutlaka bu zorlu dönemde sağlıklarına dikkat etmelerini ve mesafelerini korumalarını herşeyden önce bu duruma ciddiyetle bakmalarını önemle rica ediyorum.


100’üncü sayımıza gelene kadar birebir yaşadığımız başarılar, mutluluklar, umutlar, beklentiler ve hüzünler o kadar fazla ki, her sayfayı büyük bir emekle doldurmak ve sizlerin karşısına getirmek ve bu derginin sektörün başarılı bir dergisi olduğunu ispat etmek için tüm sayılar boyunca, sürekli çalıştık ve mücadele ettik.Yılmadık, yenilmedik, pes etmedik. Hiçbir yerden kopmadık. Hiçbir yerde beklentimizi değiştirip bunu yapmamız gerekiyor demedik,TürkAlüminyum Sektörünün içinde doğduk,  büyüdük ve geliştik. KüreselAlüminyum Piyasalarının en önemliTürk firmaları ile soluksuz 22 yılı yaşadık. Onlar büyüdü biz de onlarla büyüyüp geliştik ve bugün süreklilik kazanan bir yapı olarak yanı başınızda yerimizi aldık.


Her yazımda firmalarımızla ilgili kabuğuna sığmayan bir sektörün güçlü temsilcileri olduğunuzu asla unutmayın mesajlarını vermeyi kendimize borç edindik.Biz onların hep yanında başarılarını kutlarken bulduk kendimizi ve onların bize güvenerek vermiş olduğu güçlü destekle bugünAlüminyum Sektörünü en iyi şekilde tanıtabiliyoruz.AmacımızTürk Alüminyum Sektörünün Güçlü Geleceğinde önemli bir basamak olan tanıtım gücünü en iyi ve en kaliteli şekilde yapmak.


22 yıl önce kırık bir faks hikâyesi ile başlayanAlüminyumYapı Dergisinin zorlu yolculuğunda firmalarıma gönderdiğim ilk faksta yazan mesaj ‘TürkAlüminyum Sektörünün Üzerine Giydiği Gömlek Dar Geliyor ve Gömleğin İlk Düğmesi AlüminyumYapı Dergisi ile Kopuyor’du. Bugün sektöre giydiği gömlek gerçekten dar geliyor ve başarılı bir şekilde büyümesini güçlendirerek devam ediyor.


Şimdi 100’üncü sayımızla birlikte sektörün güçlü geleceğini uluslararası pazarlarda temsil etmek adına uzun zamandır çalışmalarını yaptığımız ve hazırlıklarını tamamladığımızAlufair Uluslararası Digital Platform projesi ile 4 ayrı platformu tek bir sistemde birleştiriyoruz.7 dilde 365 gün online ticarete açılacak olan dünyada ilk kez yapılan bir çalışmayı da Mayıs ayında devreye alıyoruz. Dünyada yaşanan olumsuz gelişmeler hiçbir zaman sektörün güçlü geleceğini karanlığa itmemeli, rakiplerinden geriye düşürmemelidir. Çünkü insanlık için her zaman umut vardır.Tüm sektör firmalarını bu güçlü oluşumun önemli bir parçası olmaya davet ediyoruz.Alüminyum Sektörünü Geleceğe taşıyacak güçlü bir platformla birlikte sektör firmaları artık dünya ticaretinin önemli bir parçası olacak, tanıtım ve bilgilendirme hizmetini de anlık olarak alabilecekler.


Bu başarı hikâyesinin arkasındaki güçlü kahramanlarınyine sektör firmaları olacağını özellikle belirtmek isterim. Verdikleri güçlü ve inançlı destek sayesinde her geçen gün sınırları ortadan kaldıran online tanıtım ve ticaret sistemine geçişte onlar yine öncülük yapacaklar.


Alufair Digital Platformuna ve Alüminyum Yapı Dergisine vermiş oldukları güçlü destekten dolayı tüm firmalarımı kutluyor, başarılarının artarak devam etmesini yürekten diliyorum. Nice Güçlü ve Başarılı Birlikte Olacak Sayılara ve Yarınlara


Saygılarımla.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://www.haffner.com.tr/

http://zahit.com.tr

http://www.oguzcephe.com.tr

http://www.aypen.com.tr

http://www.kurtoglualuminyum.com

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .