Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
2020 Yılı Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Açıklandı.
 
Türk Alüminyum Sektörünün Devi Arslan, İSO 500’de 262’nci Sıraya Yükseldi.
 
Türkiye’de Gnc Makina Güvencesi İle Hizmet Veren Victor Taichung Yeni Üretim Üssü İle Üç Ödül Birden
 
Akpa Alüminyum, Türkiye’nin Birinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Arasında
 
Guardian Glass Ürünleri Regnum Sky Tower’da Yenilikçi Bir Mimari Yaklaşım İle Buluşuyor
 
Kalitesini İngiltere’de Tescilleyip Taçlandıran Tek Firma Olma Başarısını Kazandı.
 
Yarım Çay Bardağı Suyla Petekler Isınıyor!
 
ASAŞ, 2021 Trend Renklerini Mimarların Beğenisine Sundu
 
http://www.caliskanaluminyum.com

http://www.ersasaluminyum.com.tr/

https://www.kaban.com.tr/

https://www.arfemaluminyum.com/

http://www.sienka.com.tr/

http://www.mehagrupyapi.com/

http://www.selsil.com

Toplam Ziyaret : 16454221
   Ürünler ET: 05-07-2021 Yazdır   Tavsiye Et
Tatile Çıkacaklar İçin Ev Güvenliği Rehberi

 Tatile Çıkacaklar İçin Ev Güvenliği Rehberi


Kale Endüstri’den Kale Alarm


Havaların ısınmasıyla birlikte tatil sezonu açıldı. Pek çok kişinin tatil bölgelerine ya da memleketlerine doğru yola çıkacağı bu dönemde sakinlerini uğurlayan evlerin kötü niyetli kişilerden korunması ise planların kabusa dönüşmemesi için oldukça kritik bir konu olarak ön plana çıkıyor. Kale Güvenlik Sistemleri, sunduğu uzaktan erişimli entegre ev güvenlik sistemleri sayesinde evleri koruyarak kullanıcıların tatillerini gönül rahatlığıyla geçirmelerini hedefliyor.


Çoğunlukla evlerde geçen uzun bir kış döneminin ardından gelen yaz mevsimi heyecanla yapılan tatil planlarını, keyifle çıkılan yolculukları ve unutulmaz anları beraberinde getiriyor. Bu yıl planlar pandemi gölgesinde kontrollü bir şekilde yapılıyor olsa da pek çok insan tatil bölgelerine ya da memleketlerine doğru yola çıkmaya hazırlanıyor. Ev sahiplerinin evlerinde olmadığı özel dönemleri kendileri için bir fırsat haline getiren hırsızlar, özellikle de güvenliğin zayıf olduğu yapılara girerek maddi ve manevi anlamda pek çok zarara yol açıyor. Hırsızları caydırma konusunda oldukça yetersiz kalan geleneksel yöntemler yerine son teknolojiyle geliştirilmiş güçlü güvenlik sistemlerinin önemine dikkat çeken Kale Güvenlik Sistemleri yetkilileri, tatil dönemlerinde ev güvenliğini maksimum seviyeye çıkaracak ipuçlarını paylaşıyor.


Geleneksel Yöntemler Hırsızları Durdurmaya Yetmiyor


Uzun bir süre evde olamayacak pek çok insan, bu durumu kötü niyetli kişilerden saklamak için birtakım geleneksel yöntemlere başvuruyor. Bunların başında ise kapanmayan ışıklar ya da evde yaşam belirtileri olduğunu göstermek için dışarıda bırakılan ayakkabılar geliyor. Ancak boş evin dilini çözen hırsızlar için bu geleneksel formüller, olası soygunları uzaklaştırmaktan ziyade kimi zaman hırsızlıklara davetiye bile çıkarabiliyor. Hırsızların bir evin boş olup olmadığını anlamak için kullandığı pek çok yöntem bulunuyor. Örneğin evde olmadığınız dönem boyunca dolup taşan posta kutuları hırsızlar için yol gösterici olabiliyor. Posta kutularını hırsızlar için bir işaret olmaktan çıkarmak adına apartman görevlisi, yönetici veya bir komşudan yardım almak mümkün olsa da geleneksel metotlar hırsızları durdurmak için asla tek başına yeterli olamıyor. Bu süreçte evlerde tam koruma için kapsamlı güvenlik çözümlerine başvurmak en etkili yol olarak ön plana çıkıyor. 


Tatildeyken Evinizi İzleyin


Gelişen teknolojiler ve dijitalleşme sayesinde tüm iş süreçleri artık cep telefonlarından pratik bir şekilde halledilebiliyor. “Siz yoksanız biz varız” anlayışını rehber kabul eden Kale Alarm, yeni dünyanın dinamiklerini yakından takip ederek, kullanıcılarına her nerede olurlarsa olsunlar evlerini cep telefonlarından izleme, güvenliklerini de dijital olarak takip etme imkanı sağlıyor. Bu teknolojilerden biri olan Kale Kameram uygulaması, tatilde ya da iş seyahatinizdeyken aklınızın evde kalmaması için birçok farklı özelliği bir araya getiriyor. Yüksek kaliteli görüntü çözünürlüğü, doğru açı ve mesafe ayarlı Kale Kamera Sistemlerine uygulama üzerinden online bağlanarak mobil izlenme olanağı sunması gibi özellikleriyle öne çıkıyor. Kullanıcılar uygulamayı AppStore ve Google Play’den indirip kameralarının Wi-Fi ile entegrasyonunu sağladığında evlerini kam her an cep telefonlarıyla takip edebiliyor.


Evdeki Tüm Olası Riskleri Saptayan Teknolojilere Şans Verin


Evden uzakta olduğunuz zamanlarda tek endişe hırsızlar olmuyor. Kimi zaman açık bırakılan ocaklar kimi zamansa prizde unutulan cihazlar pek çok tehlikeyi beraberinde getiriyor. Sebep ne olursa olsun, evde normalin dışındaki sinyallerin kontrol altına alınması kullanıcılara büyük bir konfor sunuyor.Kale Alarm, yaşam alanlarında yaşanabilen hırsızlık, su baskını, yangın, gaz kaçağı gibi durumlarda alarm paneline sinyal göndererek alarmın devreye girmesini sağlıyor. Ayrıca 7 gün 24 saat süreyle kesintisiz destek veren Kale Alarm İzleme Merkezi’ne sinyal gönderimi yapılarak oluşabilecek en zorlu durumlarda, sorunu çözebilecek ambulans, polis, itfaiye gibi kolluk kuvvetlerinin en kısa sürede müdahale edebilmesine imkan tanıyor.


Her Yola Başvuran Hırsızları Caydıracak Yenilikleri Deneyin


Kale Alarm, hırsızlara karşı etkili çözümler arayan kullanıcılar için birçok yenilik de sunuyor. Kale Alarm ile entegre olarak çalışan Ekstra Defans da bu yenilikçi ürünlerden biri. Diğer tüm sistemlerden farklı olarak hırsızı eve ayak basmadan kapıda durdurmayı hedefleyen bu ürün, kötü niyetli kişiler kapı kilidinizi açmaya çalıştığında, silindir tuzak kısmından kırılarak kapı henüz açılmadan 110 desibel şiddetinde çalmaya başlıyor. Eş zamanlı olarak gönderdiği sinyallerle alarm sisteminin devreye girmesini ve Kale Alarm İzleme Merkezi aracılığıyla da yetkililerin haberdar olmasını sağlıyor.


 


 

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://www.haffner.com.tr/

http://zahit.com.tr

http://www.oguzcephe.com.tr

http://www.aypen.com.tr

http://www.kurtoglualuminyum.com

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .