Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
İstanbul Sanayi Odası, “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması-2023” Sonuçlarını Açıkladı
 
SARAY, ISO 500’de 266. Sırada Yer Aldı
 
Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı Açıklandı..
 
Türkiye Devler Liginde Arslan Alüminyum A.Ş. 2023 Yılı Kuruluş Sıralamasında 244’üncü Sıradan Yer Al
 
Astor Enerji A.Ş. İso 500 Listesi’nde 41 Basamak Yükseldi
 
Yatırım Devi Kenan Metal A.Ş. Alüminyum Billet Üretim Kapasitesini İki Katına Çıkaran Yatırım Anlaşm
 
Kalite ve Güvenin Simgesi: Akpa Alüminyum
 
KALYON PV Türkiye’nin İlk Karbon Nötr Güneş Paneli Üreticisi
 
http://www.caliskanaluminyum.com

https://www.carramimari.com/

https://www.kaban.com.tr/

https://birmilyonnokta.com/amp/firmalar/plaser-insaat

http://www.sienka.com.tr/

https://eminaluminyum.com.tr/

http://www.selsil.com

Toplam Ziyaret : 21371059
   Ürünler ET: 11-03-2024 Yazdır   Tavsiye Et
WhisperShade® IQ2-DC

WhisperShade® IQ2-DC


IQ2-DC, sınıfındaki en büyük yük taşıma kapasitesine sahiptir ve 55 metrekare kadar büyük stor perdeleri kaldırabilir. Bu, rakiplerinden daha büyük tek veya çift perdelerin düşük voltajlı (24VDC) bir motorla kaldırılabileceği anlamına gelir. IQ2-DC, bina aydınlatma, A/V ve HVAC yönetim sistemleriyle entegre olabilen piyasadaki tek UL motor çözümüdür. Ticari motorlu perde kurulumunu basitleştirerek pahalı elektrikli bileşenleri veya elektrikçiye gereksinimi ortadan kaldırır.  WhisperShade IQ2-DC, kullanıcılara benzersiz performans ve verimlilik sağlar.


WhisperShade IQ2-DC özellikle kütüphane, eğitim ve sağlık tesislerinde idealdir, ancak konaklama ve işyeri ortamlarına da fayda sağlayabilir. Bu akıllı perde motoru sadece 38dB’de çalışır, hafif bir yaz yağmurunun sesinden daha sessizdir ve sessizliğin gerekli olduğu yerler için idealdir. Mecho, fısıltı sessizliğinde ve düşük voltajlı tüm motor serisini sunan tek ticari pencere perdesi şirketidir. WhisperShade  IQ2-DC; akıllı, sessiz ve güçlü bir motorlu gölgelendirme sistemidir.The IQ2-DC has the largest lift capacity in its class, capable of raising roller shades  as large as 600 sq. ft. This means bigger single or coupled shades can be lifted with a low-voltage (24VDC) motor, more than our competition. IQ2-DC is the only UL- motor solution on the market, capable of integrating with building lighting, A/V, and HVAC management  systems. It makes commercial  motorized shade installation straightforward, eliminating expensive electrical components or electrician time.  WhisperShade IQ2-DC provides users with unparalleled performance and  efficiency.


WhisperShade IQ2-DC is particularly ideal in library, education, and healthcare facilities, but can also benefit hospitality and workplace environments. This smart  shade motor operates at only 38dB, quieter than the sound of a light summer rain, ideal where silence is required. Mecho is the only commercial  window shade company that offers an entire motor line that is whisper quiet and low voltage.  Choose WhisperShade  IQ2-DC when you need a motorized shading system that is intelligent, quiet, and powerful.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

https://win-eurasia.com/tr

http://www.aypen.com.tr

http://www.kurtoglualuminyum.com

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .