Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
İstanbul Sanayi Odası, “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması-2023” Sonuçlarını Açıkladı
 
SARAY, ISO 500’de 266. Sırada Yer Aldı
 
Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı Açıklandı..
 
Türkiye Devler Liginde Arslan Alüminyum A.Ş. 2023 Yılı Kuruluş Sıralamasında 244’üncü Sıradan Yer Al
 
Astor Enerji A.Ş. İso 500 Listesi’nde 41 Basamak Yükseldi
 
Yatırım Devi Kenan Metal A.Ş. Alüminyum Billet Üretim Kapasitesini İki Katına Çıkaran Yatırım Anlaşm
 
Kalite ve Güvenin Simgesi: Akpa Alüminyum
 
KALYON PV Türkiye’nin İlk Karbon Nötr Güneş Paneli Üreticisi
 
http://www.caliskanaluminyum.com

https://www.carramimari.com/

https://www.kaban.com.tr/

https://birmilyonnokta.com/amp/firmalar/plaser-insaat

http://www.sienka.com.tr/

https://eminaluminyum.com.tr/

http://www.selsil.com

Toplam Ziyaret : 21371352
   Ürünler ET: 24-05-2024 Yazdır   Tavsiye Et
Selsil Ürünler


Hızlı Kürleşen Yapıştırıcı Köpük


Selsil Hızlı Kürleşen Yapıştırıcı Köpük, ısı yalıtım levhalarının (Polistiren XPS/EPS) ve şöve gibi dekoratif malzemelerin yapıştırılmasında kullanılabilen, havanın nemiyle sertleşen, tek komponentli poliüretan montaj köpüğüdür.


Özellikler


• Hızlı Kürleşen Yapıştırıcı Köpük havanın nemi ile sertleşen, tek komponentli, poliüretan esaslı yapıştırıcı köpüktür, Yapıların ısı yalıtımında kullanılan polistren (XPS veya EPS) levhaların ve dekoratif amaçlı söve gibi yapı elemanlarının yapıştırılmasında kullanılabilinir. Ayrıca yapılarda yapı elemanlarının aralarındaki boşluklarını doldurmak ve izole etmek amacıyla uygulanabilir.


• Hızlı kürleşme mekanizması ve kolay kullanımı ile geleneksel yapıştırma malzemelerinden çok daha iyi performans sağlamaktadır.Tek Bileşenli Sprey Köpük


Selsil Tek Bileşenli Sprey Köpük, poliüretan bazlı, tek komponentli, yüksek kaliteli spray formunda bir yalıtım köpüğüdür. Kısa sürede büyük alanların termal ve ses yalıtımını sağlamaktadır. Geleneksel yalıtım malzemelerinin kullanılmasının mümkün olmadığı engebeli yüzeyler ve ulaşılması zor yerlerde kullanılabilmektedir.


Teknik Özellikleri:


• Tek komponentlidir.


• Havanın nemi ile kürleşir.


• Tabanca ve özel başlıkları ile kolayca uygulanır. Ozon tabakasına zarar veren gazlar içermez. Kürleştikten sonra boyanabilir.


• Mekanik montaja gerek kalmaz.


• Yapı malzemelerinin çoğuna mükemmel yapışır. Özel kırmızı ve beyaz başlıkları sayesinde hem duvar hem tavan gibi yüzeylere uygulanabilir. Uygulama için profesyonel yardım gerekmez.Hibrit 50 Genel Amaçlı Montaj Yapıştırıcı


Selsil Hibrit 50 Genel Amaçlı Montaj Yapıştırıcı tek komponentli, nemle kürleşen, yüksek performanslı hibrid esaslı bir sızdırmazlık malzemesidir. Poliüretan mastik ve silikonun tüm mekanik özelliklerini bir araya getiren Selsil Hibrid Mastik 50, izosiyanat ve solvent içermez. 


Özellikler


Uygulaması kolaydır, sıcak ve soğukta işlenebilir, solvent ve izosiyanat içermez, kürleşmede VOC salınımı olmaz, akmaz, kabarcık oluşumu yoktur, UV ışınlarına dayanıklıdır, sararmaz, ısı dayanımı yüksektir, kimyasallara karşı dayanıklıdır, su geçirmez, hava koşulları ve yaşlanmaya dayanıklıdır, genleşmeden etkilenmez, elastikiyetlidir, hacim kaybına uğramaz, boyanabilir, birçok inşaat malzemesine çok iyi yapışır.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

https://win-eurasia.com/tr

http://www.aypen.com.tr

http://www.kurtoglualuminyum.com

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .